Stinger23 je napisao/la:
Vrboska je napisao/la:
Na prvoj snimci je vidljiv pokret Mažara rukom prema lopti i sama promjena smjera lopte. Nigdje u pravilima ne piše da lopta u ruku mora pogodit cijelim obujmom. Suđenje je uglavnom loše, Bebek je prepotentan ali nemojmo od svake situacije, čak i one najscisce raditi dramu.
Vidi cijeli citat
Ja sto vise gledam snimku penala, to mi je manje ruka.
A evo ti i slika koju je neko stavio, i ako je to ruka, onda se trebalo bar jos 10ak penala sudit na isti nacin.
11m
na kraju krajeva, ne zelim oduzimat Slavenu i Zekicu pobjedu, ali daj nek se odluce vise
ova slika ne pokazuje apsolutno ništa. Evo, moram priznat da se ne sječam previše nesviranih penala ove sezone gdje je igrač namjermo igrao rukom?