Otto Katz je napisao/la:
Danas je godišnjica krađe '99. Taj ofsajd i nije lako procijeniti ali gledam snimku i pitam se kako taj Krečak ima obraza lagati i plakati da je sudio što je vidio. Čovjek diže ofsajd maltene u trenutku upućivanja centaršuta bez da zna hoće li lopta u gol aut ili u 16 a kamoli kome će doći. Ne znam što je sa smradom, nadam se da i dan danas ne izlazi iz kuće.
https://m.youtube.com/watch?v=dJqiGgnV6eQ
Da povučem paralelu s današnjim varom, tko zna što bi bilo suđeno da je tad postojao jer ove naše crte ne bi dale definitivan odgovor. Krađa je evidentna isključivo zbog trenutka dizanja zastavice.
Buraz ak je tebi dobro. Bilježiš godišnjicu sučeve pogreške nakon 24 godine.. i onda se čudimo ponašanju igrača, klinaca pa i sudaca