tovar12 je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Ma teško je iz ovog kuta ocijenit dali je ruka(nekažem da nije) kod prvog gola Osijeka i meni je bilo čudno ali od igranja rukom do gola ista akcija nije bilo prekida sudac je odmah moro vidit ruku,isto kao što je mogo svirat faul Uremovića na 17m...
Osobno mislim da je bilo elemenata za crveni Mikanoviće jer se vidi da produžuje laktom u glavu... a i mislim da bi taj crveni pomogo Hajduku hahaha
Sudac dobro pozicioniran i nevidi ili neželi vidit...
Čudno je da ne želi pošto bi prva odluka bila u korist Osijeka, a druga u korist Hajduka... Nezna on ni sam za koga mora sudit😅
O kojem faul Uremovića pričaš? Ako misliš na onaj na Mierezu onda je penal jer je prekršaj završio unutar 16metara.