Illya je napisao/la:
zokabrziodmetka je napisao/la:
Veliki bi udarac bija za gnk-ove ambicije da se zauvik makne Pajkea sa utakmica Hajduka, to je stari gnk-ovac.
Malo koji sudac danas je sposoban toliko besramno nekoga krast u utakmici i ponasat se ka da je sve u redu.
#pajacvrimejedaidesutrikurca
Vidi cijeli citat
Bome je i vama na toj utakmici oprostio par zutih, nije vam uopce bio los u nedjelju ali dzaba, jedva cekam sieberta i kako ce reagirat na prigovore i startove na derbiju, treba odma kucu stavit na vise žutih kartona.
Niko ne želi strane suce više od navijača Hajduka, zapanti to. Dapače, mi ih jedini i želimo
[uredio Bellygunner - 20. ožujka 2024. u 21:24]