Oke, nakon sto smo opet opravdali sve suceve ocite greske, pitam zasto sad jedan potpredsjednik koji je u izvrsnom odboru i ima utjecaj ne digne buku i kaze dosta je,
Znaci doveli ste Francuza da nas sve skupa pravi slijepcima i opravdava sve do jedne odluke na terenu,
Layec lagano dosao uzima pare da se ima privid nekakve objektivnosti
Jel doslo do tocke da su svi slozni da se treba nesto mjenjat ili cemo iz kola u kolo upirat prstom jedni u druge
Hajduk kako kazete ovdje ima najbolje sudenje ove sezone a svejedno je za promjene pa ajde onda da oni koji imaju lose sudenje malo poguraju sve skupa u smjeru koji svi zele i koji svima odgovara,
i ne govorim samo o kratkorocnim mjerama i stranim sucima
Tema je sudenje al cisto da ne bude zabune Hajduk ne moze bit prvi ni sa domacim ni sa stranim sucima kako igra, ali je smjesno da su stalno isti akteri u fokusu
Cili život govore da sam prgav.. Možda zato šta i jesam