HNL Suđenje i suci
Neradnik je napisao/la:
Charlie Harper je napisao/la:
Dočekala se napokon ove sezone jedna krupnija greška u korist Dinama da se krene sa ovakvim zaključcima. Zašto nam je mašinerija zakazala u Gorici pa nije iskoristila prigodu da svira penal za Dinamo (potencijalno igranje rukom i guranje Baturine). Zašto mašinerija nije dala pravu snimku Čulini kad je svirao penal, kad je čak i "objektivni" Miho rekao da nema veze s penalom. A da ne kažem kako bi se pričalo o mašineriji da je se Dinamu desilo da nestane VAR-a baš u onom trenutku, a da pomoćni sudac ne vidi očigledno zaleđe.I moglo bi se još štošta naći
A sad nastavite lupati minuse
Vidi cijeli citat
Prva krupnija greška u korist Dinama?
Moram bit iskren i reć da ja gledam samo utakmice Hajduka u HNLu, ali eto 3 utakmice Hajduka i Dinama su mi bile dovoljne za pogledat da ti mogu reć da nisi u pravu.
Ne razumin kako uopće možeš branit ovakva idiotska obrazloženja?
Vidi cijeli citat
Tko brani obrazloženja, nemoj izmisljati...
Ja govorim o histeriji i narativu kad se pogriješi u korist Dinama. Orgija se na ovoj temi a da ne govorim o temi Hajduka šta se piše. Jedno te isti ljudi seciraju svaki aut, svaki prekršaj a ne vide veće greške u svoju korist.
Charlie Harper je napisao/la:
Neradnik je napisao/la:
Charlie Harper je napisao/la:
Dočekala se napokon ove sezone jedna krupnija greška u korist Dinama da se krene sa ovakvim zaključcima. Zašto nam je mašinerija zakazala u Gorici pa nije iskoristila prigodu da svira penal za Dinamo (potencijalno igranje rukom i guranje Baturine). Zašto mašinerija nije dala pravu snimku Čulini kad je svirao penal, kad je čak i "objektivni" Miho rekao da nema veze s penalom. A da ne kažem kako bi se pričalo o mašineriji da je se Dinamu desilo da nestane VAR-a baš u onom trenutku, a da pomoćni sudac ne vidi očigledno zaleđe.I moglo bi se još štošta naći
A sad nastavite lupati minuse
Vidi cijeli citat
Prva krupnija greška u korist Dinama?
Moram bit iskren i reć da ja gledam samo utakmice Hajduka u HNLu, ali eto 3 utakmice Hajduka i Dinama su mi bile dovoljne za pogledat da ti mogu reć da nisi u pravu.
Ne razumin kako uopće možeš branit ovakva idiotska obrazloženja?
Vidi cijeli citat
Tko brani obrazloženja, nemoj izmisljati...
Ja govorim o histeriji i narativu kad se pogriješi u korist Dinama. Orgija se na ovoj temi a da ne govorim o temi Hajduka šta se piše. Jedno te isti ljudi seciraju svaki aut, svaki prekršaj a ne vide veće greške u svoju korist.
Vidi cijeli citat
Vece je orgijanje iz jednostavnog razloga, ima vise Hajdukovaca i cekamo titulu 20 godina. Samo nam je dajte ove sezone, druge necemo orgijat. 🫣
[uredio reko sta je - 29. travnja 2025. u 18:08]
Charlie Harper je napisao/la:
Neradnik je napisao/la:
Charlie Harper je napisao/la:
Dočekala se napokon ove sezone jedna krupnija greška u korist Dinama da se krene sa ovakvim zaključcima. Zašto nam je mašinerija zakazala u Gorici pa nije iskoristila prigodu da svira penal za Dinamo (potencijalno igranje rukom i guranje Baturine). Zašto mašinerija nije dala pravu snimku Čulini kad je svirao penal, kad je čak i "objektivni" Miho rekao da nema veze s penalom. A da ne kažem kako bi se pričalo o mašineriji da je se Dinamu desilo da nestane VAR-a baš u onom trenutku, a da pomoćni sudac ne vidi očigledno zaleđe.I moglo bi se još štošta naći
A sad nastavite lupati minuse
Vidi cijeli citat
Prva krupnija greška u korist Dinama?
Moram bit iskren i reć da ja gledam samo utakmice Hajduka u HNLu, ali eto 3 utakmice Hajduka i Dinama su mi bile dovoljne za pogledat da ti mogu reć da nisi u pravu.
Ne razumin kako uopće možeš branit ovakva idiotska obrazloženja?
Vidi cijeli citat
Tko brani obrazloženja, nemoj izmisljati...
Ja govorim o histeriji i narativu kad se pogriješi u korist Dinama. Orgija se na ovoj temi a da ne govorim o temi Hajduka šta se piše. Jedno te isti ljudi seciraju svaki aut, svaki prekršaj a ne vide veće greške u svoju korist.
Vidi cijeli citat
Pa nisi se ni osvrnia na obrazloženje komisije vec si oplea po forumašima, izgledalo je ka taktika napad je najbolja obrana. Seciraju svaki kurac to si u pravu, ali evo ovaj put s razlogom prigovaraju i žale se.
Suci su griješili cile sezone, i na korist i štetu i Hajduku i Dinamu i Rijeci, ali ovo obrazloženje je bizarno. Nije faul jer ovaj brzo trči. Igraju jebeni nogomet, ne igraju šah, normalno da će brzo trčat. Jel oni u komisiji misle da su ljudi retardirani pa da im mogu servirat šta god oće, a da će ovi pokusat. S druge strane opravdava se nepostojeći faul Brajkovića za prvi žuti?!
Koja je to poruka igračima? Da na svaki skori kontakt skaču ko pokošeni i simuliraju i da na nepravedan način traže kaznu za protivničke igrače.
Cili jebeni svit je iskorijenia simuliranje, jedino naša komisija i suci brane to, i dapače nagrađuju takav oblik ponašanja.
E to je problem, nije problem šta 20, 200 ili 5000 ljudi piše na internetu i kmeče, laju, seru ili šta već.
S razlogom su svi ljuti, 5 kola prije kraja od 3 konkurenta za naslov, 2 su oštećena, a jedan je poguran.
reko sta je je napisao/la:
Charlie Harper je napisao/la:
Neradnik je napisao/la:
Charlie Harper je napisao/la:
Dočekala se napokon ove sezone jedna krupnija greška u korist Dinama da se krene sa ovakvim zaključcima. Zašto nam je mašinerija zakazala u Gorici pa nije iskoristila prigodu da svira penal za Dinamo (potencijalno igranje rukom i guranje Baturine). Zašto mašinerija nije dala pravu snimku Čulini kad je svirao penal, kad je čak i "objektivni" Miho rekao da nema veze s penalom. A da ne kažem kako bi se pričalo o mašineriji da je se Dinamu desilo da nestane VAR-a baš u onom trenutku, a da pomoćni sudac ne vidi očigledno zaleđe.I moglo bi se još štošta naći
A sad nastavite lupati minuse
Vidi cijeli citat
Prva krupnija greška u korist Dinama?
Moram bit iskren i reć da ja gledam samo utakmice Hajduka u HNLu, ali eto 3 utakmice Hajduka i Dinama su mi bile dovoljne za pogledat da ti mogu reć da nisi u pravu.
Ne razumin kako uopće možeš branit ovakva idiotska obrazloženja?
Vidi cijeli citat
Tko brani obrazloženja, nemoj izmisljati...
Ja govorim o histeriji i narativu kad se pogriješi u korist Dinama. Orgija se na ovoj temi a da ne govorim o temi Hajduka šta se piše. Jedno te isti ljudi seciraju svaki aut, svaki prekršaj a ne vide veće greške u svoju korist.
Vidi cijeli citat
Vece je orgijanje iz jednostavnog razloga, ima vise Hajdukovaca i cekamo titulu 20 godina. Samo nam je dajte ove sezone, druge necemo orgijat. 🫣
Vidi cijeli citat
Navijači Hajduka su "orgijali" zadnjih 20 godina, i kad je tribalo i kad nije bilo nikakve potrebe za tim. Danas prosječnog Hajduka niko ne smatra realnim već kmečavcem. Dijelom je to i opravdano.
anetisi je napisao/la:
Ljigavac je napisao/la:
Konfuzije je napisao/la:
Da se razumijemo, ja Pajača uopće ne krivim za crveni Brajkoviću - drugi žuti je potpuno opravdan, a kod prvog je nasjeo na jako dobru glumu igrača Osijeka. Ni prvi ni zadnji, jebiga ovaj je u maniri Kulenovića dobro prodao spiku.
Ali ovi idiotski uhljebi koji se nazivaju Komisijom su imali fantastičnu priliku da vrate malo povjerenja cijelu organizaciju tako što će napisati upravo ono što 99% nas vidi - domaći igrač je prenaglasio vrlo upitan kontakt i sudac je prateći instinkt dao karton. Umjesto toga, oni odluče pomesti taj dio pod tepih i onda još to začine proserom godine kod faula KTCa. I onda će reći "imajte povjerenja, ljudi smo i griješimo". Vi ste kuac, a ne ljudi, ne vjerujemo vam ništa.
Vidi cijeli citat
Brajkovicu je to bio 3 faul u prvih 20min
Za bilo koji od prva 2 je mogao dobiti zuti
Nekada treba malo oko sebe pogledati
Vidi cijeli citat
Odakle ovo? Naletio na barem 20 komentara u kojima se navodi kako je Brajković imao 3-4 faula prije prvog žutog kartona. Pa bi molio cijenjene komentatore da nas upute na te sve silne faulove koje je napravio. Jer, naime, po svim statistikama i nakon svih pregleda izbrojana su PUNA TRI FAULA koje je Brajković napravio, s time da je prvi bio u napadu i za ova druga dva su mu dosuđeni žuti kartoni.
Hvala lijepo.
Vidi cijeli citat
Prvi na Mersinaju u napadu, drugi na Jugovicu
Neradnik je napisao/la:
Charlie Harper je napisao/la:
Neradnik je napisao/la:
Charlie Harper je napisao/la:
Dočekala se napokon ove sezone jedna krupnija greška u korist Dinama da se krene sa ovakvim zaključcima. Zašto nam je mašinerija zakazala u Gorici pa nije iskoristila prigodu da svira penal za Dinamo (potencijalno igranje rukom i guranje Baturine). Zašto mašinerija nije dala pravu snimku Čulini kad je svirao penal, kad je čak i "objektivni" Miho rekao da nema veze s penalom. A da ne kažem kako bi se pričalo o mašineriji da je se Dinamu desilo da nestane VAR-a baš u onom trenutku, a da pomoćni sudac ne vidi očigledno zaleđe.I moglo bi se još štošta naći
A sad nastavite lupati minuse
Vidi cijeli citat
Prva krupnija greška u korist Dinama?
Moram bit iskren i reć da ja gledam samo utakmice Hajduka u HNLu, ali eto 3 utakmice Hajduka i Dinama su mi bile dovoljne za pogledat da ti mogu reć da nisi u pravu.
Ne razumin kako uopće možeš branit ovakva idiotska obrazloženja?
Vidi cijeli citat
Tko brani obrazloženja, nemoj izmisljati...
Ja govorim o histeriji i narativu kad se pogriješi u korist Dinama. Orgija se na ovoj temi a da ne govorim o temi Hajduka šta se piše. Jedno te isti ljudi seciraju svaki aut, svaki prekršaj a ne vide veće greške u svoju korist.
Vidi cijeli citat
Pa nisi se ni osvrnia na obrazloženje komisije vec si oplea po forumašima, izgledalo je ka taktika napad je najbolja obrana. Seciraju svaki kurac to si u pravu, ali evo ovaj put s razlogom prigovaraju i žale se.
Suci su griješili cile sezone, i na korist i štetu i Hajduku i Dinamu i Rijeci, ali ovo obrazloženje je bizarno. Nije faul jer ovaj brzo trči. Igraju jebeni nogomet, ne igraju šah, normalno da će brzo trčat. Jel oni u komisiji misle da su ljudi retardirani pa da im mogu servirat šta god oće, a da će ovi pokusat. S druge strane opravdava se nepostojeći faul Brajkovića za prvi žuti?!
Koja je to poruka igračima? Da na svaki skori kontakt skaču ko pokošeni i simuliraju i da na nepravedan način traže kaznu za protivničke igrače.
Cili jebeni svit je iskorijenia simuliranje, jedino naša komisija i suci brane to, i dapače nagrađuju takav oblik ponašanja.
E to je problem, nije problem šta 20, 200 ili 5000 ljudi piše na internetu i kmeče, laju, seru ili šta već.
S razlogom su svi ljuti, 5 kola prije kraja od 3 konkurenta za naslov, 2 su oštećena, a jedan je poguran.
Vidi cijeli citat
Šta se moram osvrtati svaki put na objašnjenje komisije? Ako već tražiš smiješno mi je ovo obrazloženje da je Fruk trčao. Za mene je žuti karton trebao biti ali mogu razumjeti da Kolaric mislio da nije prekršaj , meni se isto na prvu učinilo da nije. Plus toga puštao je grublju igru cijelu utakmicu.
Meni je problem i ovo što se piše ovdje. Na Hajdukovoj temi kolega poziva na radikalizam, slično je pisao i prošle godine. Kolega koji podržava kad Vučko napada djecu, koji podržava bacanje stolica u teren i gađanje igrača predmetima...Da to je problem, stvara se histerija i mržnja i tako uvijek pred svaki derbi koji odlučuje o naslovu.
I još jedna stvar, problem je kad se nešto pogriješi u Dinamovu korist uvijek je mašinerija a kad u Hajdukovu suci su loši
Pitao sam se kako se uklapa u taj narativ ruka u Gorici? Ja ne tvrdim da je trebao biti penal , samo mi nije jasno kako se takva prilika nije iskoristila da se pomogne Dinamu? Ali ne lakše je lupati minuse i stvarati psihozu nego dati suvisli odgovor.
[uredio Charlie Harper - 29. travnja 2025. u 19:04]
A ti misliš ove pametne što pozivaju na radikalizaciju preobratiti? To je tako kako je... ja isto sad mogu 25 puta ispitivati objašnjenje penala na Livaji, to je retardirano.
Retardirano je i objašnjenje komisije, retardirano je i to što na TVu imamo jedan Kadar, pa ga u VAR sobi kao nemaju, sve je retardirano oko cijele ove rasprave o sucima, a ja sam prvi retardiran što uopće ikad ista tu napišem.
Da se mene pita, suditi bi strani suci, jer jedini derbi kojeg sam čekao miran je bio onaj kojeg je sudio Švabo, jer sam znao da čak i ako pogrijesi niko A neće reći da je lopov ovo ono.
Ako nemamo para za strane suce, objaviti svaku ibogu VAR komunikaciju, apsolutno sve, to bi valjda popravilo nešto.
Ali neće se dogoditi ni jedno ni drugo jer odgovara ovima da se budale natežu oko Kolarica i Bela, to odgovara apsolutno svima, od HNSa, do ljudi u klubovima.
Ko sam sebi nije u stanju priznati da je ovo blagoslov za ljude iz vrhuški klubova mislim da je duboko nerealan.
Isto tako je realno da će se oko Dinama i Hajduka dizati prašina, kako gdje, ovo je većinski Hajdučki forum pa će ići na jednu stranu, na nekom drugom na drugu stranu, a ostalih 8 klubova ne generiraju dovoljno interesa (koliko god se stvarale neke lažne velike trojke i cetvorke) da bi se tu ista pretjerano raspravljalo, a griješi se svugdje.
Nikad ne reagiram niti branim suce ni komisiju jer sam 800 puta napisao da su svi odreda podobni idioti, ali kad neko počinje s lopovlukom, kupovanjem utakmica i to reagiram.
Edit: I ovo sad nije uvreda "manjim" klubovima, ja apsolutno uživam gledajuci Istru, Belupo, VŽ, Šibenik, ma sve, gledam svaku u HNLu. Govorim o javnosti, široj populaciji, medijima, forumima, društvenim mrežama, tu 2 kluba generiraju pa ja bi rekao preko 90 posto sadržaja, klikova, pažnje i svega ostalog. Ja bi rekao nažalost.
[uredio CROphantom93 - 29. travnja 2025. u 19:37]
Previse energije trosite na priopcenja sudacke komisije, kao da ste jucer prvi put procitali jedno. Komisijin modus operandi priznavanja gresaka je kao I kad kartel pusti par kamiona da padnu na granici a 150 ih prodje. Kako Ameri kazu, izmijesaju nekakav "word salad" da bi obranili donesene odluke I to je to
- Najnovije
- Najčitanije


Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
4 sata•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
14 sati•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
15 sati•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
16 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
19 sati•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
20 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
20 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
19 sati•Ostale lige

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
16 sati•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
15 sati•Španjolski nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
20 sati•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
4 sata•Talijanski nogomet

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
21 min•SuperSport HNL

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
20 sati•SuperSport HNL

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet





