HNL Suđenje i suci

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
LUDBREG
LUDBREG
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2013.
Poruka: 1.490
01. svibnja 2025. u 08:34

Viktor Paco je napisao/la:

U koliko sati danas je delegiranje Bela za Poljud?

Vidi cijeli citat

A tvoj prijedlog je?

osijek_u_srcu
osijek_u_srcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2021.
Poruka: 3.545
01. svibnja 2025. u 08:39

Treba staviti Zdenka Lovrica da sudi derbi, a u VAR normalno Bebeka. 

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
01. svibnja 2025. u 09:25

Mislim da Zebec zaslužuje još jednu HNL utakmicu za kraj svoje sjajne sudačke karijere. Dovest Saida da mu pokloni buket cvijeća na centru prije početka utakmice. 

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.559
01. svibnja 2025. u 09:26

LUDBREG je napisao/la:

Viktor Paco je napisao/la:

U koliko sati danas je delegiranje Bela za Poljud?

Vidi cijeli citat

A tvoj prijedlog je?

Vidi cijeli citat

Moj prijedlog je furešti sudac! 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Jediniklub
Jediniklub
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.04.2021.
Poruka: 1.902
01. svibnja 2025. u 09:36

Bellygunner je napisao/la:

LUDBREG je napisao/la:

Viktor Paco je napisao/la:

U koliko sati danas je delegiranje Bela za Poljud?

Vidi cijeli citat

A tvoj prijedlog je?

Vidi cijeli citat

Moj prijedlog je furešti sudac! 

Vidi cijeli citat

Moj prijedlog je,bez sudaca,nek se igraci dogovore,ko mi na ulici u zemane,i uvik je bilo posteno

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.097
01. svibnja 2025. u 10:32

Jediniklub je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

LUDBREG je napisao/la:

Viktor Paco je napisao/la:

U koliko sati danas je delegiranje Bela za Poljud?

Vidi cijeli citat

A tvoj prijedlog je?

Vidi cijeli citat

Moj prijedlog je furešti sudac! 

Vidi cijeli citat

Moj prijedlog je,bez sudaca,nek se igraci dogovore,ko mi na ulici u zemane,i uvik je bilo posteno

Vidi cijeli citat


Tako je, Uremović na jednoj i Ristovski na drugoj strani kao pomoćni, samo dignu ruku kad je offside. A oko centra i u napadu Livaja i Mišić kao par glavnih sudaca rješavaju stvari. I igramo tri kornera penal, pa kome pravo kome krivo.

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Frane iz Omiša
Frane iz Omiša
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 2.714
01. svibnja 2025. u 10:40

34.,35.,36. kolo bi svi tribali u isto vrime igrat. A ne samo zadnje kolo.

Viktor Paco
Viktor Paco
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.09.2019.
Poruka: 859
01. svibnja 2025. u 11:27

LUDBREG je napisao/la:

Viktor Paco je napisao/la:

U koliko sati danas je delegiranje Bela za Poljud?

Vidi cijeli citat

A tvoj prijedlog je?

Vidi cijeli citat

Isti onaj sta je sudio lani kad je Dinamo dobio 1 0 na Poljudu.

Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.527
01. svibnja 2025. u 11:33

Frane iz Omiša je napisao/la:

34.,35.,36. kolo bi svi tribali u isto vrime igrat. A ne samo zadnje kolo.

Vidi cijeli citat

Onda nema VAR-a. 

Gospodin
Frane iz Omiša
Frane iz Omiša
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 2.714
01. svibnja 2025. u 11:49

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

Frane iz Omiša je napisao/la:

34.,35.,36. kolo bi svi tribali u isto vrime igrat. A ne samo zadnje kolo.

Vidi cijeli citat

Onda nema VAR-a. 

Vidi cijeli citat


ima 3 var sustava u hr, 2 još iznajmit.

  • Najnovije
  • Najčitanije