SSG79 je napisao/la:
VAR sustav ostaje isti kakvog znamo sa devet kamera, odnosno desetom na derbijima koja će biti smještena na suprotnoj tribini od glavne. Međutim, od 2026. u SHNL dolazi novi VAR sustav.
Prema ugovoru o televizijskim pravima, koja je ponovno, sada na pet godina dobio Hrvatski telekom, od sezone 2026/27. na utakmicama SuperSport HNL-a imat ćemo moderiji VAR sustav, a najveća promjena je što će televizijski gledatelji dobiti 3D sliku zaleđa koja će im jasno pokazati koliko je koji igrač u nedopuštenoj poziciji.
Hvala dragom Bogu ima i u našem savezu pametnih i razumnih ljudi. Tkogod da je odlučio ovakve krucijalne stvari pomaknuti s mrtve točke ima od mene veliki palac gore.