HNL Suđenje i suci

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.117
01. studenog 2025. u 20:10

Duje Cop kao iz filma Glup, Gluplji. Skot ga stvarno vrhunski odvali, a ovaj se drzi za bradu i osvrce se oko sebe u nadi da ce vidjeti tko ga je maznuo.

I na kraju onaj tupi pogled: 'Ma valjda nije nitko, umislio sam'!

Revolucija i giljotina !
Vrboska
Vrboska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.06.2022.
Poruka: 2.511
01. studenog 2025. u 20:11

Bulevar je napisao/la:

Duje Cop kao iz filma Glup, Gluplji. Skot ga stvarno vrhunski odvali, a ovaj se drzi za bradu i osvrce se oko sebe u nadi da ce vidjeti tko ga je maznuo.

I na kraju onaj tupi pogled: 'Ma valjda nije nitko, umislio sam'!

Vidi cijeli citat

Cijela država je vidjela šut u glavu samo VAR soba nije, šta b tu sad Čop trebao? Pravit se mrtav?

023Zadar
023Zadar
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 862
01. studenog 2025. u 20:11

Bulevar je napisao/la:

Duje Cop kao iz filma Glup, Gluplji. Skot ga stvarno vrhunski odvali, a ovaj se drzi za bradu i osvrce se oko sebe u nadi da ce vidjeti tko ga je maznuo.

I na kraju onaj tupi pogled: 'Ma valjda nije nitko, umislio sam'!

Vidi cijeli citat


Čini mi se da su se tako i u VAR sobi osvrtao u tom trenu. Valjda je taman pozvonia Rajeesh i donia pizze.

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.087
01. studenog 2025. u 20:12

Debitiraš  u Ligi prvaka pred 50.000 ludih baskijskih navijača i odsudiš savršenu utakmicu, doslovno bez ijedne greške, 0 VAR intervencija, 0 podijeljenih kartona i sve držiš pod kontrolom, i onda ovakva predstava danas. Srami se Igore, pokazao si da možeš i znaš, ali nas sve skupa jebeš u moždane režnjeve. Čekam samo komisiju da sve ovo opravda i blagoslovi i onda neka sve lijepo ide u krasni kurac.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
Vrboska
Vrboska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.06.2022.
Poruka: 2.511
01. studenog 2025. u 20:13

Ako ništa, veselim se izvještaju iz VAR sobe

Frane iz Omiša
Frane iz Omiša
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 2.714
01. studenog 2025. u 20:16

Miško se žali na suđenje a pečat je čini se zaboravija. 

Da smo normalna država Pajač bi bija uhićen nakon utakmice i odveden na ispitivanje, kolikogod se neki sprdali s time.

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.084
01. studenog 2025. u 20:29
rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
khaldrogo
khaldrogo
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.05.2025.
Poruka: 153
01. studenog 2025. u 20:38

Miskovic
Ako Dinamo treba biti prvak, neka nam barem kažu pa da znamo na čemu smo. Doslovno je pala krv kada je Majstorović dobio lakat u glavu. Pa je Čop dobio lakat u glavu i nikome ništa. I onda je Mišić dobio žuti karton, u sljedećoj sekundi nagazi Fruka, tri sekunde poslije toga gurne Lasickasa u glavu, a dvije sekunde poslije gurne Majstorovića rukom u glavu. I VAR šuti?!

 

Ako već sudac, premda ne znam kako, nije vidio ništa od tih udaraca igrača Dinama u lice igrača Rijeke, onda su u VAR-u vidjeli sigurno kao što smo vidjeli svi mi koji smo gledali TV prijenos. Dakle, po meni je jasno kako u pitanju nije nikakva pogreška, nego očita namjera!

[uredio khaldrogo - 01. studenog 2025. u 20:39]
Neradnik
Neradnik
Moderator
Pristupio: 05.12.2020.
Poruka: 9.242
01. studenog 2025. u 20:41

Komisija će reć da su igrači Rijeke previsoki jer da su niži 15ak cm ne bi dobili lakat u glavu.

Ajmo dalje.

Markus Novigrad
Markus Novigrad
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 678
01. studenog 2025. u 20:42

anetisi je napisao/la:

Ajd ima i realnijih Dinamovaca od ovog što igra manager s Belupom.

Vidi cijeli citat

To su mu napisali jer ih nije pozdravio a ne jer je bolesnik

  • Najnovije
  • Najčitanije