HNL Suđenje i suci
xxx01 je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
xxx01 je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
orgijalo se prije tri dana, orgija se od sinoć
orgijat će se nakon današnje utakmice 100%
svi orgijate, bez iznimke
toliko ste krokodilskih suza isplakali za dobrobit hrvatskog nogometa, samo da je lijepo suđenje vašem klubu. Nikog nije briga kada se nekog drugog ošteti, već se vade situacije iz 2007/2017/1995/2021 kada ste vi besprizorno pokradeni
Nijagara teče, a dvoličnici plaču
Vidi cijeli citat
Kad se bunimo jer su drugi oštećeni nam govorite da zašto se bunimo kad nismo mi ti koji su oštećeni, kad se bunimo jer smo mi oštećeni onda nas pitate što nismo dali 3 gola pa bi bilo svejedno.
Kad upozoravamo nakon što se dogodi greška onda smo kasno reagirali, ako upozorimo prije onda preventivno kmečimo.
Dajte vi nama recite kako trebamo postupati. Ne smijemo u prošlost i o prošlosti raspravljati jer to treba zaboraviti - to bi neki najradije.
Matematikom isto ne smijemo jer je to samo statistika, ne otkriva dovoljno, snimke koje ukazuju na neki uzorak isto ne smijemo jer je to opet previše prošlost. Ili usporedbe reakcija/opravdanja istih ljudi na slične situacije kad je samo drugi dres u pitanju.
Pečat se ne smije spominjati ni kao argument da su samo tri kluba bila za promjene u sudačkoj organizaciji jer čemu argumenti.
U biti, smije se samo čestitati? Najvjerojatnije ni to jer je previše sarkazma i cinizma u tome.
Vidi cijeli citat
Za Koje konkretno promjene se zalazete u sudackoj organizaciji? Svi nasi suci su ista pašzta nazalost i nevidim što se tu more napravit osim stranaca u derbijima
Vidi cijeli citat
pa evo, ovako iz glave da lupnem:
mozda da je maknit gamad koja bira te sve suce koji su "ista pašta"?
("bira" najcesce po kumstvu, potomstvu i slicnim kriterijima)
Vidi cijeli citat
a kako ces ih maknit?
Vidi cijeli citat
isto kako bi tebe šef na poslu maka da si nesposoban i/ili korumpiran - otkazom
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
CROphantom93 je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
CROphantom93 je napisao/la:
Pa dobro, svjetski je poznato da kad se griješi u korist Hajduka da je to slučajnost, kad se griješi u korist drugih nesposobnost, kad se griješi u korist Dinama planirani zločinacki poduhvat.
Ja stvarno neznam kaj se raspravljate s najsvjetljijim biserima poštenja, morala i općenito jednog biblijskog ideala čovjeka.
Jesus, Gandhi, ME!!
Vidi cijeli citat
Bez da glumim odvjetnika prijateljima sa juga to šta si ti rekao je mišljenje svih pratitelja nogometa u HR. Pitaj navijače bilo kojeg kluba u HR koji je povlašteni klub i koga suci guraju mislim da ćeš imati preko 90% identicnih odgovora.
Očito smo mi svi slijepi pored zdravih očiju i svaku su neka nova objašnjenja,prebrzo je trčao,bad luck udarac,lopta je bila vani,intenzitet, itd. Mogu do sutra ovako
Vidi cijeli citat
Prvo nećeš 90%, na to mogu staviti i kucu i grunt, nećeš cak bi blizu tome. Mislim da u HR i svijetu nemas temu u kojoj ćeš navući 90%.
Drugo, da provedes anketu u HNLu bi imao 10 kluba, odnosno njihovih navijaca, koji su uvjereni da se baš njih krade, sto nam dosta govori o bilo kakvoj objektivnosti.
Trece, Dinamo ima 18 naslova u 20 godina i osim Rijeke je jedini relevantna HR klub u Europi, imamo krimen Mamića na svom imenu, naravno da ce se vise pričati o greškama u našu korist, nego o greškama u korist Istre, Hajduka, Rijeke ili Varaždina, to ti je zdrava logika.
Vidi cijeli citat
Nisi me ubrao ne govorim koji je klub najviše oštećen nego koji je klub zaštićen kod sudaca i koga suci guraju. Ako maknem navijače Dinama to ti ide preko 90%.
Pa Rijeci je Hajduk veći rival i više ga volimo dobiti od bilo koga,i ne volimo se međusobno ali siguran sam da bi svi rekli da je Dinamo klub koji suci stalno guraju. Mislim pa vidi se iz priloženog
Moram li nabrajati zadnje greške očite između naša dva kluba?
Vidi cijeli citat
Slažem se da će večina pratitelja HNL-a reći kako se gura Dinamo, primjera imamo iz sezone u sezonu poput ovog jučer gdje smo svi dojma da bi odluke suca bile drukčije da je umjesto Dinama bio drugi klub. Uzorak je dovoljno velik da bi bila slučajnost.
Smatram da naši suci nisu netalentirani već bi u drugom sustavu bili jako dobri. Problem je što su očito instruirani od ljudi iz sudačkih komisija poput Brune Marića. Kakve taj čovjek jučer gluposti pričao zato što su uhvaćeni u VAR leaksu i presnimavanju snimki iz Var-a.
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
CROphantom93 je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
CROphantom93 je napisao/la:
Pa dobro, svjetski je poznato da kad se griješi u korist Hajduka da je to slučajnost, kad se griješi u korist drugih nesposobnost, kad se griješi u korist Dinama planirani zločinacki poduhvat.
Ja stvarno neznam kaj se raspravljate s najsvjetljijim biserima poštenja, morala i općenito jednog biblijskog ideala čovjeka.
Jesus, Gandhi, ME!!
Vidi cijeli citat
Bez da glumim odvjetnika prijateljima sa juga to šta si ti rekao je mišljenje svih pratitelja nogometa u HR. Pitaj navijače bilo kojeg kluba u HR koji je povlašteni klub i koga suci guraju mislim da ćeš imati preko 90% identicnih odgovora.
Očito smo mi svi slijepi pored zdravih očiju i svaku su neka nova objašnjenja,prebrzo je trčao,bad luck udarac,lopta je bila vani,intenzitet, itd. Mogu do sutra ovako
Vidi cijeli citat
Prvo nećeš 90%, na to mogu staviti i kucu i grunt, nećeš cak bi blizu tome. Mislim da u HR i svijetu nemas temu u kojoj ćeš navući 90%.
Drugo, da provedes anketu u HNLu bi imao 10 kluba, odnosno njihovih navijaca, koji su uvjereni da se baš njih krade, sto nam dosta govori o bilo kakvoj objektivnosti.
Trece, Dinamo ima 18 naslova u 20 godina i osim Rijeke je jedini relevantna HR klub u Europi, imamo krimen Mamića na svom imenu, naravno da ce se vise pričati o greškama u našu korist, nego o greškama u korist Istre, Hajduka, Rijeke ili Varaždina, to ti je zdrava logika.
Vidi cijeli citat
Nisi me ubrao ne govorim koji je klub najviše oštećen nego koji je klub zaštićen kod sudaca i koga suci guraju. Ako maknem navijače Dinama to ti ide preko 90%.
Pa Rijeci je Hajduk veći rival i više ga volimo dobiti od bilo koga,i ne volimo se međusobno ali siguran sam da bi svi rekli da je Dinamo klub koji suci stalno guraju. Mislim pa vidi se iz priloženog
Moram li nabrajati zadnje greške očite između naša dva kluba?
Vidi cijeli citat
Nabrajaj slobodno, ja ti samo kažem da npr. Nije bio Kanga nego Čop u onoj tekmi (prva mi je pala na pamet) bilo bi galame, halabuke, prijateljavali bi s Hajdukovcima kako se planski dalo žuti za prigovor pa jedva dočekalo za drugi žuti i te standardne teze, u ovom slucaju nisi čuo gotovo nista.
Ne kažem da smo mi tu tekmu izgubili zbog crvenog, bili smo grozni zato ste nas zasluzeno nabili, samo kažem da bi se stvorile price o pljački stoljeca da je situacija obrnuta, a bilo bi to ugl na pogon Hajdukovaca.
Onda ce doci vas derbi di ce se brusiti kako Bel (il neko drugi umetni ime) UVIJEK krađe za vas protiv njih i tako u krug vjecito.
E to ti neutralni vide, a ima ih puno takvih koji uopće ne vole Dinamo, ali im Hajduk radi toga ide jos 6 puta vise na živce, sam ih znam hrpu takvih.
Onaj ko si ne prizna da bi narativ bio takav da je bio Čop, a ne Kanga, za mene nije sugovornik jer ili je skroz zadojen ili namjerno laže
[uredio CROphantom93 - 02. studenog 2025. u 14:41]
Kinez-i-olog je napisao/la:
a moze se na primjer i (koristeci zdrav razum) ne dozvolit da dinamu sudi sudac sa prebivalistem jednakim kao šta je Splitu udaljen Omiš
sam sebi sam smiješan šta uopce pišem ove stvari
svaka ovakva rasprava je sprdanje sa zdravim razum
Vidi cijeli citat
eto to moze i slazem se da ovaj nije triba sudit
barca100 je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
CROphantom93 je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
CROphantom93 je napisao/la:
Pa dobro, svjetski je poznato da kad se griješi u korist Hajduka da je to slučajnost, kad se griješi u korist drugih nesposobnost, kad se griješi u korist Dinama planirani zločinacki poduhvat.
Ja stvarno neznam kaj se raspravljate s najsvjetljijim biserima poštenja, morala i općenito jednog biblijskog ideala čovjeka.
Jesus, Gandhi, ME!!
Vidi cijeli citat
Bez da glumim odvjetnika prijateljima sa juga to šta si ti rekao je mišljenje svih pratitelja nogometa u HR. Pitaj navijače bilo kojeg kluba u HR koji je povlašteni klub i koga suci guraju mislim da ćeš imati preko 90% identicnih odgovora.
Očito smo mi svi slijepi pored zdravih očiju i svaku su neka nova objašnjenja,prebrzo je trčao,bad luck udarac,lopta je bila vani,intenzitet, itd. Mogu do sutra ovako
Vidi cijeli citat
Prvo nećeš 90%, na to mogu staviti i kucu i grunt, nećeš cak bi blizu tome. Mislim da u HR i svijetu nemas temu u kojoj ćeš navući 90%.
Drugo, da provedes anketu u HNLu bi imao 10 kluba, odnosno njihovih navijaca, koji su uvjereni da se baš njih krade, sto nam dosta govori o bilo kakvoj objektivnosti.
Trece, Dinamo ima 18 naslova u 20 godina i osim Rijeke je jedini relevantna HR klub u Europi, imamo krimen Mamića na svom imenu, naravno da ce se vise pričati o greškama u našu korist, nego o greškama u korist Istre, Hajduka, Rijeke ili Varaždina, to ti je zdrava logika.
Vidi cijeli citat
Nisi me ubrao ne govorim koji je klub najviše oštećen nego koji je klub zaštićen kod sudaca i koga suci guraju. Ako maknem navijače Dinama to ti ide preko 90%.
Pa Rijeci je Hajduk veći rival i više ga volimo dobiti od bilo koga,i ne volimo se međusobno ali siguran sam da bi svi rekli da je Dinamo klub koji suci stalno guraju. Mislim pa vidi se iz priloženog
Moram li nabrajati zadnje greške očite između naša dva kluba?
Vidi cijeli citat
Slažem se da će večina pratitelja HNL-a reći kako se gura Dinamo, primjera imamo iz sezone u sezonu poput ovog jučer gdje smo svi dojma da bi odluke suca bile drukčije da je umjesto Dinama bio drugi klub. Uzorak je dovoljno velik da bi bila slučajnost.
Smatram da naši suci nisu netalentirani već bi u drugom sustavu bili jako dobri. Problem je što su očito instruirani od ljudi iz sudačkih komisija poput Brune Marića. Kakve taj čovjek jučer gluposti pričao zato što su uhvaćeni u VAR leaksu i presnimavanju snimki iz Var-a.
Vidi cijeli citat
Kako se u taj narativ o guranju uklapa situacija Sigur Hoxha
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
CROphantom93 je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
CROphantom93 je napisao/la:
Pa dobro, svjetski je poznato da kad se griješi u korist Hajduka da je to slučajnost, kad se griješi u korist drugih nesposobnost, kad se griješi u korist Dinama planirani zločinacki poduhvat.
Ja stvarno neznam kaj se raspravljate s najsvjetljijim biserima poštenja, morala i općenito jednog biblijskog ideala čovjeka.
Jesus, Gandhi, ME!!
Vidi cijeli citat
Bez da glumim odvjetnika prijateljima sa juga to šta si ti rekao je mišljenje svih pratitelja nogometa u HR. Pitaj navijače bilo kojeg kluba u HR koji je povlašteni klub i koga suci guraju mislim da ćeš imati preko 90% identicnih odgovora.
Očito smo mi svi slijepi pored zdravih očiju i svaku su neka nova objašnjenja,prebrzo je trčao,bad luck udarac,lopta je bila vani,intenzitet, itd. Mogu do sutra ovako
Vidi cijeli citat
Prvo nećeš 90%, na to mogu staviti i kucu i grunt, nećeš cak bi blizu tome. Mislim da u HR i svijetu nemas temu u kojoj ćeš navući 90%.
Drugo, da provedes anketu u HNLu bi imao 10 kluba, odnosno njihovih navijaca, koji su uvjereni da se baš njih krade, sto nam dosta govori o bilo kakvoj objektivnosti.
Trece, Dinamo ima 18 naslova u 20 godina i osim Rijeke je jedini relevantna HR klub u Europi, imamo krimen Mamića na svom imenu, naravno da ce se vise pričati o greškama u našu korist, nego o greškama u korist Istre, Hajduka, Rijeke ili Varaždina, to ti je zdrava logika.
Vidi cijeli citat
Nisi me ubrao ne govorim koji je klub najviše oštećen nego koji je klub zaštićen kod sudaca i koga suci guraju. Ako maknem navijače Dinama to ti ide preko 90%.
Pa Rijeci je Hajduk veći rival i više ga volimo dobiti od bilo koga,i ne volimo se međusobno ali siguran sam da bi svi rekli da je Dinamo klub koji suci stalno guraju. Mislim pa vidi se iz priloženog
Moram li nabrajati zadnje greške očite između naša dva kluba?
Vidi cijeli citat
Valjda ces nabrojat greske Bela na Rujevici i protiv nas i protiv Hajduka u kojima ste uzeli 6 bodova. Zlobnici bi rekli da je to mozda i odlucilo prvenstvo, ali ipak necemo biti takvi jer je realno najmanje losa ekipa tada osvojila kantu
Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
Galebovi ne odustaju, u Tottenham stigla rekordna ponuda za Vuškovića
Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
Olmo prokomentirao Real Madrid: 'Normalno je da se pojačava nakon dvije sezone bez trofeja'
Kinez-i-olog je napisao/la:
xxx01 je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
xxx01 je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
orgijalo se prije tri dana, orgija se od sinoć
orgijat će se nakon današnje utakmice 100%
svi orgijate, bez iznimke
toliko ste krokodilskih suza isplakali za dobrobit hrvatskog nogometa, samo da je lijepo suđenje vašem klubu. Nikog nije briga kada se nekog drugog ošteti, već se vade situacije iz 2007/2017/1995/2021 kada ste vi besprizorno pokradeni
Nijagara teče, a dvoličnici plaču
Vidi cijeli citat
Kad se bunimo jer su drugi oštećeni nam govorite da zašto se bunimo kad nismo mi ti koji su oštećeni, kad se bunimo jer smo mi oštećeni onda nas pitate što nismo dali 3 gola pa bi bilo svejedno.
Kad upozoravamo nakon što se dogodi greška onda smo kasno reagirali, ako upozorimo prije onda preventivno kmečimo.
Dajte vi nama recite kako trebamo postupati. Ne smijemo u prošlost i o prošlosti raspravljati jer to treba zaboraviti - to bi neki najradije.
Matematikom isto ne smijemo jer je to samo statistika, ne otkriva dovoljno, snimke koje ukazuju na neki uzorak isto ne smijemo jer je to opet previše prošlost. Ili usporedbe reakcija/opravdanja istih ljudi na slične situacije kad je samo drugi dres u pitanju.
Pečat se ne smije spominjati ni kao argument da su samo tri kluba bila za promjene u sudačkoj organizaciji jer čemu argumenti.
U biti, smije se samo čestitati? Najvjerojatnije ni to jer je previše sarkazma i cinizma u tome.
Vidi cijeli citat
Za Koje konkretno promjene se zalazete u sudackoj organizaciji? Svi nasi suci su ista pašzta nazalost i nevidim što se tu more napravit osim stranaca u derbijima
Vidi cijeli citat
pa evo, ovako iz glave da lupnem:
mozda da je maknit gamad koja bira te sve suce koji su "ista pašta"?
("bira" najcesce po kumstvu, potomstvu i slicnim kriterijima)
Vidi cijeli citat
a kako ces ih maknit?
Vidi cijeli citat
isto kako bi tebe šef na poslu maka da si nesposoban i/ili korumpiran - otkazom
Vidi cijeli citat
naivan si iskreno jer ako ti smatras da u hrvatskoj medu tim sucima imas drugacijih od ovih što sude, sve je to ista pašta al ovakve izvedbe poput pajaceve bi tribalo zestoko sankcionirat pa mozda iduci put bude ima malo vise muda
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
9 sati•Nogometni svijet

Madrid i Casablanca u utrci za finale Svjetskog prvenstva 2030. godine
1 dan•Nogomet

Málaga ponovno u La Ligi, čekala je povratak osam godina
1 dan•Španjolski nogomet

Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
2 dana•Španjolski nogomet

Tottenham opet odbio ponudu za Vuškovića, otkriveno koliko traži
2 dana•Engleski nogomet

Romano potvrdio odlazak s Old Trafforda: Brazilac odbio Saudijsku Arabiju i izabrao SAD
2 dana•Nogometni svijet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogometni svijet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogometni svijet

Uspješna provjera u Nedelišću: Izabranici Siniše Oreščanina svladali rumunjskog prvoligaša uoči Eura
3 sata•Reprezentacija

Tottenham opet odbio ponudu za Vuškovića, otkriveno koliko traži
2 dana•Engleski nogomet

Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
9 sati•Nogometni svijet

Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
2 dana•Španjolski nogomet

Kustošija osvježava redove uoči početka sezone
3 dana•SuperSport Prva NL

Romano potvrdio odlazak s Old Trafforda: Brazilac odbio Saudijsku Arabiju i izabrao SAD
2 dana•Nogometni svijet

Galebovi ne odustaju, u Tottenham stigla rekordna ponuda za Vuškovića
3 dana•Engleski nogomet





