Igram Managera sa Belupom je napisao/la:
Prvi žuti Rebića sam propustio, ne znam. Valjda je čist jer se ga ne spominje.
Stvarno ne kužim čemu histerija oko sudjenja s ove utakmice. Nije Lovrić kriv što se igrači ponašaju kao seljačine.
Vidi cijeli citat
Propustija si prvi rebicu koji je najcisci zuti ikad jel rebic.. ebe mater sucu idiotu!
Al idiot, jer neznam kako da nazovem tog lika danas na poljudu, ne svira čisti faul nego ga mora VAR zvat da taj prekrsaj nije samo preksaj nego prekrsaj za crveni karton 🙈 pa dokad više će antitalenti, jer ovo nemoze bit namjera ovo je cisto neznanje, sudit u ovoj ligi. Bas me zanima kazna za suca nakon ovoga, za var znam da nece dobit nista kazne a i oni su sve falili danas
[uredio Plete34 - 22. prosinca 2025. u 02:05]