db je napisao/la:
a po čemu je petković lošiji pa on ne zaslužuje priliku, uostalom igrao je ove sezone protiv istog tog anderlechta sa santinijem u postavi, znamo kako je završilo, a još je i čovjek osjetno mlađi i može napredovati.
jebote, recite, problem je što je čovjek iz dinama i gotova stvar, čemu okolišanje.
Dinamo-Zagreb= Hrvatska. Tako reci, ne okolišaj.
Mene boli k odakle je igrač dok dobro igra za reprezentaciju.
A ovo pitanje se poteže još od devedesetih. Ne valja Bokšić, Butina je bolji od Pletikose, Zelenika od Kalinića, Penalinić, Vlašić je truba.
Perišić je u kurcu, s onda razvali Engleze.
To nema veze što su Hajdukovci, je li?
[uredio babalu55 - 22. ožujka 2019. u 12:40]