Ja sam od svoje dvadesete do tridesete pratio reprezentaciju gdje god sam mogao ( po Hrvatskoj)... I onda mi se više nije dalo, putuješ cijeli dan, gužvanje, nerviranje, ne vidiš gol. Ali atmosfera je bila super ( zadnju sam bio protiv Grčke 4:1). Shvatio sam da volim pogledati reprezentaciju na miru, uz pivkana, a kad sam bio na stadionu - jednostavno sam htio sjesti i gledati nogomet. Jbg izgleda da sam ostario. Uz to, stadioni su nam katastrofa, još Jugoslavenski, a juge nema već 30 godina. A ove elitne navijačke udruge su HDZ izmišljotina, prednosti pri kupovini karata, financiranje. Ma fak off, dajte svima istu mogućnost da kupi kartu.
[uredio Stiffler13 - 08. lipnja 2022. u 07:46]