Poruka: 1.278
24. lipnja 2024. u 23:16

Kajser je napisao/la:

whiteboy je napisao/la:

Matematičari koje su uopće šanse da se uguzimo među trećeplasirane, ako ih uopće ima?

Vidi cijeli citat

Skoro nikakve.

Engleska treba pobedit Slovence 3:0, Česi i Gruzija izgubit

Ajd da jednom i navijan za Engleze kako god  bilo nemoguce.

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 41.470

Nogometno gledajući, rezultat je realan, većinu utakmice u podređenoj ulozi, bez nekog velikog i logičnog plana. Meni osobno popis, izmjene i sastav jako upitan, rado bi u nekom normalnom razgovoru upitao neka pitanja. Pa i penal opet puca Modrić, vjerojatno najgori izvođač penala u povijesti, ali srećom se odbilo do njega (opet Budimir kojeg se šikanira). Puno upitnika.

Talijani sa jasnim i očekivanim planom, po mom ukusu im fali neka klasa u napadu, koji će iskreirati ili zabiti. Spaletti je vjerojatno podcijenjen, generalno gledajući.

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.

kakinja je napisao/la:

Jel vi koji tu serete po svemu imate kakav život ili drkate ovdje i serete po svemu? I to je to.

A kakav je to uopce zivot ako ne seres po svemu?

Sampras je napisao/la:

Sad kad Englezi dobiju Slovence 3-0 Portugal Gruziju i Turksa vs Portugal i mi idemo dalje

Ocekujem ako budemo cekali zadnji par, da Turska zabije u 96-toj minuti tako da ne prodjemo.

Poruka: 22

2 puta ulazi juranovic u igru i 2 puta u zadnje minute dobijemo gol po desnoj strani...

Sport_Magico je napisao/la:

A šta su to nama složili Talijani, 2 puta glavom Bastoni, prvi ok 100 posto žicer drugi jako dobra prilika i to je to, ništa nisu napravili osim silnih kornera

Kampirali su u nasih 16, visili smo kao luster.

A ko da oni nisu?

Kad je Italija visila u drugom izuzev naseg gola?

Pogledaj opet pa mozda vidis

Ne pada mi napamet gledati ovo mucenje jos jednom.

A sto bi ti tija da razbijemo italiju europskog prvaka?

Robinjo
Robinjo
Pristupio: 21.02.2010.
Poruka: 1.224

I sad gledam snimku gola Talijana,  Juranovic u sredini.. ostavio cijelu stranu praznu.. dozivotno izbacit iz tepke.. decki se bore i ti bez ikakve odgovornosti .. sramota

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.250
24. lipnja 2024. u 23:19

Ali da mi ne mozemo sakriti loptu, glumiti ozljede, osakatiti protivnickog igraca. Bilo sto.

Ne, mi ponovno imamo manjak takticke discipline kao i mali milijun puta u zadnjih godinu dana. To ide iskljucivo na dusu Dalica i nikoga drugoga. Jednom je slucajnost, dva puta je nesreca, tri puta je uzorak.

Caracalla
Caracalla
Dokazano ovisan
Pristupio: 09.06.2003.
Poruka: 12.872

najgore ono kad 40 minuta cekas da talijani zabiju gol jer znas da ce ga sigurno zabiti i onda pomislis vidi 97 minuta mozda ne primimo i onda te ubiju ovako.

dajmituprijavuvecjednom
Mali dioničar
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 9.892

Šteta

Taj sudac je pičketina u Ligi Prvaka, bio je pičketina prošli Euro, bio je pičketina danas