Bogomdani je napisao/la:
Jesmo mi dobili koju ili ijednu zahvaljujući izborniku?
I to ne Daliću, nego ijednom izborniku u povijesti?
Meni se čini da nismo nikad
Aaaa jesmo, Italiju u Palermu 1994.
Ali zato ćemo kad dođe novi, da, da, da
Vidi cijeli citat
Nemam pojma, ko to može valorizirati i ocijeniti? Nogomet nije egzaktan, nije matematika, statistika i ishodi utakmica koji ne prate statistiku to potvrđuju. Mi smo tu da laprdamo, komentiramo i to je to (kao i svi silni analititičari, ekipa u HRT studiju, itd.).
Navijam za reprezentaciju, veselim se uspjesima, ali isto tako mogu izraziti svoje mišljenje i reći da mi se ovaj nogomet koji je od Rusije 2018. do Njemačke 2024. starenjem senatora postajao sve sterilniji i sav apsurd doživio s ovih 4-6-0 protiv Italije - nikako ne sviđa.