podolski10 je napisao/la:
Nema smisla da Perisic bude bek dok imamo Sosu.
Vidi cijeli citat
Perišić bolje u reprezentaciji igra na beku nego Sosa a još dobiješ i Ivanušeca koji je okretniji na malom prostoru od Perišića.
Posebno sada kad će ovi stati u bunker. Ivanušec će ti biti prema sredini a Perišić visoko naprijed kao da i je krilo.
Igra se puno minuta. Lako se proba i jedno i drugo. Perija na krilu pak s ulaskom na skok daje tu visinu, Sosa centaršut na visoke.
Paša isto daje taj skok, a onda ti je Krama u gužvi naprijed. A može i Krama na krilo, pa Petko u stisci naprijed, on se tu snalazi na malom prostoru.
Bit će vremena i za A, B i C opcije.
[uredio Dabrić - 08. rujna 2023. u 19:42]