Hrvatska nogometna reprezentacija

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.356
03. prosinca 2022. u 09:40

I jos ti ujebe ionako nesigurnog golmana onom deračinom na kraju, baš kapetanski i iskusno

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 4.742
03. prosinca 2022. u 10:48

Pa konjina, on svoj karakter pokazuje van terena, besmislene izjave i jos besmisleniji stavovi.

 

Plutajuca mina, ali Dalic ne odlucuje vec senatori zasjedaju i odaberu jednog izmedju sebe, mozemo samo biti sretni da i Vida nije u prvih 11. 

Lovren ce vec nesto zajebati, protiv Belgije je imao nekoliko losih reakcija, kasni za igracima, ne skace dobro.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 2.115
03. prosinca 2022. u 10:59

Ne vjerujem da bi konkurenti bili bitno sigurniji defenzivno od Lovrena, u izgradnji igre sigurno bi. Tu se na vagu stavlja i iskustvo u ovakvim utakmicama koje nije nimalo zanemarivo.

Vjerojatno bih dao prednost Šutalu, ali da mi je šokantno i besmisleno što igra Lovren - baš i nije.

terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.323
03. prosinca 2022. u 11:02

Vjerujem u Dalića i siguran sam da igraju oni koji su najbolji za taktiku koja je odabrana prilagođenu protivniku s druge strane. 

Ipak, golman svjetskih doprvaka ne bi trebao trčati na gol crtu dok lopta skakuće kaznenim prostorom a mladi stoper na leđima ima napadača. Ne bi se trebalo desiti da u kriznim situacijama doživi totalnu blokadu. Ne treba imati reakcije kao golman Real Madrida u finalu lige šampiona i vjerujem Daliću da nemamo boljeg ali ovo je tragično bilo gledati.

Naš desni bek, sluga pokorni, koji također igra za svjetske doprvake ne bi trebao u panici nabijati loptu u protivnički korner, dok na 10 metara oko njega nema nikoga. Oko njega su igrači, najbolji na svijetu, s hrpom finala i liga šampiona kojima "srce najsporije kuca" kad ih netko napadne. Dovoljno je da doda najbližem.

Bez Livaje i njegovih golova nećemo jako daleko. Ne razumijem zašto se ne oslobodi i počne pucati po golu. Jednom je opalio i dao briljantan gol. On to može samo treba biti manje impresioniran okolinom. Ne treba nam Bruno v.2. 

Dinaminjo
Dinaminjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 2.898
03. prosinca 2022. u 12:13

Protiv nabrijanih Japanaca ne bi trebalo oskoniti se na iznosenje lopte od noge do noge, pogotovo od stopera..

 

Ekipa je pritisnula i zabila gol Spanjolcima kakav god pristup mislite da su isti imali.

 

Biti ce potrebno prebaciti linije protiv njih sto cesce.

Buš pukla?! BUUUUUM!!
kancelskis
kancelskis
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2022.
Poruka: 4.125
03. prosinca 2022. u 12:16

Kakav sutalo pa taj je kikso 5-6 golova dinamu u zadnja 2 mjeseca...

Tako se isforsiralo i gvardiola na europskom pa je sjebo 3 gola protiv spanjolske... reprezentacija nije klub da razvija igrace... igra se sa 11 najboljih u datom trenutku i to je to

trenutno su to lovren i gvardiol i nema puno tu dilemike

Sto se tice deranja na golmana bio je u pravu sto posto...

livakovic je cementiran za crtu pred kraj utakmice gvardiol mu gradi loptu u 16 a livakovic stoji na golu i ne mice se... mada ga i razumijem jer cim izadje odma kiksa kao npr protiv shkupia... ivusic mi djeluje kompletniji... mada sva 3 golmana su u necemu bolji od ostalih a sva trojica imaju svoje mane tako da je tu manje vise svejedno ko ce branit

Gh0C
Gh0C
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 4.513
03. prosinca 2022. u 13:10

Švaba Miškovac je napisao/la:

Pa konjina, on svoj karakter pokazuje van terena, besmislene izjave i jos besmisleniji stavovi.

Vidi cijeli citat

Ajd ti bar priznaš da problem nije igra jer da je, problema ne bi bilo.

Lijepo je da se ljudi zabavljaju i guše u takvim stvarima

SEMPER CONTRA BARCA !!!Čekam još samo Debu, Drlu, Bilog, Žileta, Cigu, Čokija i ekipu. Ako ni to ne upali - onda sam OUT!
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.327
03. prosinca 2022. u 13:26

Jedina Europska repka u povjesti od koje je Hrvatska izgubila na SP je Francuska i to 2X u završnici, jedina...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.021
03. prosinca 2022. u 13:37

Vidim da je jos hype Lovren-Sutalo !?

Zaboravite Sutala, imat ce on svoje prilike u repkici da dokaze i pokaze zasto ga vise od pola foruma zaziva. Lovren igra odlican turnir, a ovo zazivanje je preslo u patologiju.

Nedaj Boze Lovren zahebe, odmah ce krenuti likovanja. Udje Sutalo, on zahebe, opet likovanja. Win-win.

Inace, vecina sansi Belgijaca (pretezno Lukakua), 8 nasih u sesnaestercu, 2-3 njihova, i dar-mar. Lovren je kriv, je. Da je bio Sutalo to se nebi dogodilo.

John450
John450
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.03.2020.
Poruka: 2.637
03. prosinca 2022. u 13:40

Kolika je kvota na penal za Japan?

Japanci će ispizdit Deju Lovreća i ne gine neka podmetnuta noga prilikom trčanja u rikverc

Al isto kad pogledam s druge strane, kakav je da je i dalje je možda u trenutnoj situaciji najbolji izbor za 2. stopera

[uredio John450 - 03. prosinca 2022. u 13:41]
- Napadač je trčao vrlo brzo kada je dodirnut / Prema našim tehničkim kriterijima, Sudačka komisija ne želi da se ključne odluke donesu zbog laganog kontakta za napadača koji je očigledno naglasio taj lagani kontakt.
  • Najnovije
  • Najčitanije