Vjerujem u Dalića i siguran sam da igraju oni koji su najbolji za taktiku koja je odabrana prilagođenu protivniku s druge strane.
Ipak, golman svjetskih doprvaka ne bi trebao trčati na gol crtu dok lopta skakuće kaznenim prostorom a mladi stoper na leđima ima napadača. Ne bi se trebalo desiti da u kriznim situacijama doživi totalnu blokadu. Ne treba imati reakcije kao golman Real Madrida u finalu lige šampiona i vjerujem Daliću da nemamo boljeg ali ovo je tragično bilo gledati.
Naš desni bek, sluga pokorni, koji također igra za svjetske doprvake ne bi trebao u panici nabijati loptu u protivnički korner, dok na 10 metara oko njega nema nikoga. Oko njega su igrači, najbolji na svijetu, s hrpom finala i liga šampiona kojima "srce najsporije kuca" kad ih netko napadne. Dovoljno je da doda najbližem.
Bez Livaje i njegovih golova nećemo jako daleko. Ne razumijem zašto se ne oslobodi i počne pucati po golu. Jednom je opalio i dao briljantan gol. On to može samo treba biti manje impresioniran okolinom. Ne treba nam Bruno v.2.