Hrvatska nogometna reprezentacija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2020.
Poruka: 1.709
03. prosinca 2022. u 15:44

Vilenjak je napisao/la:

Livakovicev je najveci problem da je pozicijski golman, istrcavanja i centarsutevi su mu veliki problem, ostalo sve ima

u 28. godini je, sigurno to vise nece promijeniti

Vidi cijeli citat

Livaković najveći problem je to da od Dalićevog dolaska pa do kombinacije Šutalo-Erlić, svaki ubačaj i visoka lopta su bili panika i loša realcija cijele obrane. Povratkom Lovrena vraćamo se na staro.

Protiv  AUT je čuvao przan prostor dok je njegov igrač zabio gol iz ubačaja, protiv Saudijske Arabije je nekoliko puta izgubio svog igrača, protiv Belgije umjesto da smiruje i bude potpora, on paničari, galami, promašuje lopte, gubi igrače.

Kladim se da su Livakovićeve reakcije više povezane s Lovrenom, nego s belgijskim pritiskom. Valjda čovjek ima već PTSP od kombinacije Lovren/Vida/DĆC.

[uredio canislupus - 03. prosinca 2022. u 15:45]
Ajduk1911
Ajduk1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.731
03. prosinca 2022. u 15:49

Vilenjak je napisao/la:

mi igramo turnirski, ne igramo kao u Ligi nacija gdje imas u skupini 6 utakmica i sanse za popravak

tu ih mozda nakon prvog kiksa vise nemas

igramo tocno kak trebamo, kao sto se i po rezultatu vidi

Vidi cijeli citat


sreća da je Lukaku turnirski promašio 4 100% šanse

Igrat će se i dogodine
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
03. prosinca 2022. u 15:53

mozda vi "znalci" i ubodete jednom nesto

samo pici Dala dalje

[uredio Vilenjak - 03. prosinca 2022. u 15:53]
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2022.
Poruka: 3.403
03. prosinca 2022. u 15:53

Macan_u_cizmama je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

Livakovicev najbolji dio je refleks, ima sve golmanske osobine, osim one da je pozicijski golman, te ne voli izletati, kaj bi moral

Vidi cijeli citat

 Svakako bi napravio zamjenu za Japan sad ivusic ili grbic ja bi stavio Grbica.   

Vidi cijeli citat

Stavio bi golmana koji je nominalno treći golman i u klubu grije klupu više od godinu dana u ovako važnoj utakmici ko što je 1/8 finala SP?

Nemam riječi.

Btw., Livaković je jako popravio igru nogom, tko god prati zna to. A vidim da je već kolega neku statistiku izvadio koja to potvrđuje.

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
03. prosinca 2022. u 15:54

statistika i rezultat tu nije bitan

bitan je Lukaku😂

Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
03. prosinca 2022. u 15:56

jos uvijek tvrdim da je veca sreca za Belgije 3mm-etarno zaledje nego Lukakova stativa

Domovine sin
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.428
03. prosinca 2022. u 15:57

Grbić je sa razlogom završio na klupi Lilla, pogledajte golove kod 5-1 pobjede PSG nad Lillom u veljači šta su kiksevi, a prije toga je bio na tapeti tjednima. Uz sve još ne brani za klub šta je bitno za golmanovo samopouzdanje. 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2006.
Poruka: 2.473
03. prosinca 2022. u 15:57

canislupus je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

Livakovicev je najveci problem da je pozicijski golman, istrcavanja i centarsutevi su mu veliki problem, ostalo sve ima

u 28. godini je, sigurno to vise nece promijeniti

Vidi cijeli citat

Livaković najveći problem je to da od Dalićevog dolaska pa do kombinacije Šutalo-Erlić, svaki ubačaj i visoka lopta su bili panika i loša realcija cijele obrane. Povratkom Lovrena vraćamo se na staro.

Protiv  AUT je čuvao przan prostor dok je njegov igrač zabio gol iz ubačaja, protiv Saudijske Arabije je nekoliko puta izgubio svog igrača, protiv Belgije umjesto da smiruje i bude potpora, on paničari, galami, promašuje lopte, gubi igrače.

Kladim se da su Livakovićeve reakcije više povezane s Lovrenom, nego s belgijskim pritiskom. Valjda čovjek ima već PTSP od kombinacije Lovren/Vida/DĆC.

Vidi cijeli citat


Lovrena,Vide i DĆC,nema u Gnk Dinamu,a Livakoviceve (ne) rekcije su i tamo iste...

U Gnk Dinamu je dokapetan,nitko se ne dere na njega ,a i dalje ne izlazi sa crte.

Neka brani u Gnk Dinamu,a u reprezentaciji moraju braniti najbolji.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2006.
Poruka: 2.473
03. prosinca 2022. u 15:58

ARIZIN je napisao/la:

Grbić je sa razlogom završio na klupi Lilla, pogledajte golove kod 5-1 pobjede PSG nad Lillom u veljači šta su kiksevi, a prije toga je bio na tapeti tjednima. Uz sve još ne brani za klub šta je bitno za golmanovo samopouzdanje. 

Vidi cijeli citat


Onda neka brani Ivušić...

Undertaker123
Undertaker123
Mali dioničar
Pristupio: 21.08.2018.
Poruka: 8.143
03. prosinca 2022. u 16:02

MajorTom je napisao/la:

Macan_u_cizmama je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

Livakovicev najbolji dio je refleks, ima sve golmanske osobine, osim one da je pozicijski golman, te ne voli izletati, kaj bi moral

Vidi cijeli citat

 Svakako bi napravio zamjenu za Japan sad ivusic ili grbic ja bi stavio Grbica.   

Vidi cijeli citat

Stavio bi golmana koji je nominalno treći golman i u klubu grije klupu više od godinu dana u ovako važnoj utakmici ko što je 1/8 finala SP?

Nemam riječi.

Btw., Livaković je jako popravio igru nogom, tko god prati zna to. A vidim da je već kolega neku statistiku izvadio koja to potvrđuje.

Vidi cijeli citat

Tvrditi da igrač ne može popraviti tehniku u 28 godini je besmisleno. Pa ima još barem 10 godina karijere. Za to vrijeme bi i magarac naučio. Kao što kaže kolega, igru nogom je vidljivo popravio, vidi se napredak i u izlascima ali to ide malo sporije jer je tu dosta i do osjećaja i prirodnog talenta iako osobno mislim da je kod njega više nesigurnost nego tehnika. Dok je Čavlina bio trener golmana, izgledao je puno bolje.

[uredio Undertaker123 - 03. prosinca 2022. u 16:05]
Se smo vam zeli
  • Najnovije
  • Najčitanije