Hrvatska nogometna reprezentacija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2006.
Poruka: 2.473
03. prosinca 2022. u 16:04

Branio sam ga do sada,imao je priliku da se dokaže,ali brate mili...imaš 27 god....više nisi mladi talenat da ti dajemo podršku i cuvamo ledja...

Sa 27 god. Ili znaš branit i prvi si golman reprezentacije ili idi na klupu...na klupi nema pritiska

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
03. prosinca 2022. u 16:05

Undertaker123 je napisao/la:


Tvrditi da igrač ne može popraviti tehniku u 28 godini je besmisleno. Pa ima još barem 10 godina karijere. Za to vrijeme bi i magarac naučio. Kao što kaže kolega, igru nogom je vidljivo popravio, vidi se napredak i u izlascima ali to ide malo sporije jer je tu dosta i do osjećaja i prirodnog talenta.

Vidi cijeli citat


moguce, ali na SP sigurno to nece ici popravljati

Domovine sin
ano179
ano179
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.08.2016.
Poruka: 478
03. prosinca 2022. u 16:05

Netko stvarno zaziva promjenu vratara usred svjetskog prvenstva koji nakon tri utakmice je primio jedan gol i to u tekmi koju smo pobijedili 4:1? 

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.428
03. prosinca 2022. u 16:06

grič je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

Grbić je sa razlogom završio na klupi Lilla, pogledajte golove kod 5-1 pobjede PSG nad Lillom u veljači šta su kiksevi, a prije toga je bio na tapeti tjednima. Uz sve još ne brani za klub šta je bitno za golmanovo samopouzdanje. 

Vidi cijeli citat


Onda neka brani Ivušić...

Vidi cijeli citat


Golmana koji u Hnl-u ima kikseve za golmana koji je u zadnjih 8 utakmica( Danska, Francuska, Austrija, SA, Belgija, Maroko i Kanada) primio samo 3 gola. Prima gol svake dvije i pol utakmice. 

I takvog golmana bi netko mijenjao radi jednog lošeg istrčavanja. Kod sva tri gola ništa nije mogao. 

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
03. prosinca 2022. u 16:06

usput za koji je tocno gol na ovom SP kriv Livakovic?

ili vam je vizionari to u onom stilu da je Lukaku zabio?

[uredio Vilenjak - 03. prosinca 2022. u 16:06]
Domovine sin
Undertaker123
Undertaker123
Mali dioničar
Pristupio: 21.08.2018.
Poruka: 8.143
03. prosinca 2022. u 16:06

Vilenjak je napisao/la:

Undertaker123 je napisao/la:


Tvrditi da igrač ne može popraviti tehniku u 28 godini je besmisleno. Pa ima još barem 10 godina karijere. Za to vrijeme bi i magarac naučio. Kao što kaže kolega, igru nogom je vidljivo popravio, vidi se napredak i u izlascima ali to ide malo sporije jer je tu dosta i do osjećaja i prirodnog talenta.

Vidi cijeli citat


moguce, ali na SP sigurno to nece ici popravljati

Vidi cijeli citat

Pa da imamo trenutno boljeg, vjerovatno bi branio. Meni je, kad su u formi, Ivušić bolji golman samo, po ovome što sam zadnje gledao u HNL-u, ni on nije u nekoj bajnoj formi.

Se smo vam zeli
Z@gi
Z@gi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 3.020
03. prosinca 2022. u 16:09

Biti će druga priča nakon što Livi skine 2-3 zicera Cariocama i mi prođemo Brazil.

proljeće
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.641
03. prosinca 2022. u 16:09

Znamo da Livakovic nije svjetska klasa golmana (takvi s 27 ne igraju u Dinamu), ali isto tako znamo da nekog boljeg nemamo (Ivusic i on su tu negdje, svaki sa svojim minusima) i osobito znamo da ga Dalic nece mijenjati nakon 1 gola u 270 min i to kod kojeg nije nista mogao. Realno, nitko od nas ga ne bi mijenjao, nego mu pruzio dodatnu podrsku koju i zasluzuje. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2006.
Poruka: 2.473
03. prosinca 2022. u 16:09

ano179 je napisao/la:

Netko stvarno zaziva promjenu vratara usred svjetskog prvenstva koji nakon tri utakmice je primio jedan gol i to u tekmi koju smo pobijedili 4:1? 

Vidi cijeli citat


Ne usred,nego nakon SP....

Jel znaš igrat nogom ili ne znaš,jel znaš istrčat sa crte ili ne znaš... nema priče ...chao...imaš 27 god. Za reprezentaciji igraju najbolji...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2022.
Poruka: 3.403
03. prosinca 2022. u 16:14

Undertaker123 je napisao/la:

MajorTom je napisao/la:

Macan_u_cizmama je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

Livakovicev najbolji dio je refleks, ima sve golmanske osobine, osim one da je pozicijski golman, te ne voli izletati, kaj bi moral

Vidi cijeli citat

 Svakako bi napravio zamjenu za Japan sad ivusic ili grbic ja bi stavio Grbica.   

Vidi cijeli citat

Stavio bi golmana koji je nominalno treći golman i u klubu grije klupu više od godinu dana u ovako važnoj utakmici ko što je 1/8 finala SP?

Nemam riječi.

Btw., Livaković je jako popravio igru nogom, tko god prati zna to. A vidim da je već kolega neku statistiku izvadio koja to potvrđuje.

Vidi cijeli citat

Tvrditi da igrač ne može popraviti tehniku u 28 godini je besmisleno. Pa ima još barem 10 godina karijere. Za to vrijeme bi i magarac naučio. Kao što kaže kolega, igru nogom je vidljivo popravio, vidi se napredak i u izlascima ali to ide malo sporije jer je tu dosta i do osjećaja i prirodnog talenta iako osobno mislim da je kod njega više nesigurnost nego tehnika. Dok je Čavlina bio trener golmana, izgledao je puno bolje.

Vidi cijeli citat

Kaj da ja tebi sad idem objašnjavati da golman u 28. godini ne bude bitno promijenio svoj stil? Koja vajda od toga?

Slažem se da treba braniti najbolji golman. Caka je u tome što od Livakovića usprkos nekim manama trenutno boljeg nemamo. Možda uskoro iskoči netko iz mlade garde i zauzme Livakovićevo mjesto i sve pet. I ja bi volio da imamo nekog Alissona ili Oblaka, ali nemamo. Nitko me ne može uvjeriti da su rezervni golman Lillea i Atletica ili golman koji promjenjivo brani samo HNL bolji u ovom trenu.

  • Najnovije
  • Najčitanije