Undertaker123 je napisao/la:
MajorTom je napisao/la:
Macan_u_cizmama je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:
Livakovicev najbolji dio je refleks, ima sve golmanske osobine, osim one da je pozicijski golman, te ne voli izletati, kaj bi moral
Vidi cijeli citat
Svakako bi napravio zamjenu za Japan sad ivusic ili grbic ja bi stavio Grbica.
Vidi cijeli citat
Stavio bi golmana koji je nominalno treći golman i u klubu grije klupu više od godinu dana u ovako važnoj utakmici ko što je 1/8 finala SP?
Nemam riječi.
Btw., Livaković je jako popravio igru nogom, tko god prati zna to. A vidim da je već kolega neku statistiku izvadio koja to potvrđuje.
Vidi cijeli citat
Tvrditi da igrač ne može popraviti tehniku u 28 godini je besmisleno. Pa ima još barem 10 godina karijere. Za to vrijeme bi i magarac naučio. Kao što kaže kolega, igru nogom je vidljivo popravio, vidi se napredak i u izlascima ali to ide malo sporije jer je tu dosta i do osjećaja i prirodnog talenta iako osobno mislim da je kod njega više nesigurnost nego tehnika. Dok je Čavlina bio trener golmana, izgledao je puno bolje.
Kaj da ja tebi sad idem objašnjavati da golman u 28. godini ne bude bitno promijenio svoj stil? Koja vajda od toga?
Slažem se da treba braniti najbolji golman. Caka je u tome što od Livakovića usprkos nekim manama trenutno boljeg nemamo. Možda uskoro iskoči netko iz mlade garde i zauzme Livakovićevo mjesto i sve pet. I ja bi volio da imamo nekog Alissona ili Oblaka, ali nemamo. Nitko me ne može uvjeriti da su rezervni golman Lillea i Atletica ili golman koji promjenjivo brani samo HNL bolji u ovom trenu.