Hrvatska nogometna reprezentacija

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.579
05. prosinca 2022. u 20:51

canislupus je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Pa valjda je Petko večeras pokaza šta (ne)može? Budimir pogotovo

Vidi cijeli citat

Znači ti bi zamjenio napadača koji je bio najbolji strijelac u kvalifikacijama za EP i koji se već dokazao u reprezentaciji te u europskim natjecanjima s Budimirom čije vrijeme je prošlo, Livajom koji očito još nije u potpunosti spreman (valjda zbog ozljede) te Pašalićem ili Kramarićem koje smo isprobali na toj poziciji više puta i koji su bili igrač manje.

Vidi cijeli citat

A? 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2020.
Poruka: 1.709
05. prosinca 2022. u 20:56

Bellygunner je napisao/la:

canislupus je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Pa valjda je Petko večeras pokaza šta (ne)može? Budimir pogotovo

Vidi cijeli citat

Znači ti bi zamjenio napadača koji je bio najbolji strijelac u kvalifikacijama za EP i koji se već dokazao u reprezentaciji te u europskim natjecanjima s Budimirom čije vrijeme je prošlo, Livajom koji očito još nije u potpunosti spreman (valjda zbog ozljede) te Pašalićem ili Kramarićem koje smo isprobali na toj poziciji više puta i koji su bili igrač manje.

Vidi cijeli citat

A? 

Vidi cijeli citat

Komentar ti djeluje kao da smatraš da Petković ne bi trebao igrati protiv Brazila zbog današnje utakmice. Barem sam ga ja tako shvatio. Bez napadača ne možemo, a bolje opcije u trenutnoj situaciji, po meni nemamo. Pogotovo ako će Daliću napokon sinuti i ako ćemo započeti utakmicu s 2 krila.

[uredio canislupus - 05. prosinca 2022. u 20:57]
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
05. prosinca 2022. u 20:56

mala-barka je napisao/la:

Protiv Brazila stavit Petka iako je danas strasno podbacia. Jedino kako mozemo imat sanse je bunker i na kontre, a tu je on najkorisniji.

Orsic mora u najgorem slucaju uc u 60oj, a po meni i startat. Ic na recept Dinama protiv Chelsea, to je jedina sansa.

Vidi cijeli citat

Ne moze to biti utakmica Dinamo-Chelsea kad imamo vezni red koji moze preuzeti posjed od Brazilaca.

RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
ano179
ano179
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.08.2016.
Poruka: 478
05. prosinca 2022. u 21:04

Pa Petković je barem neke lopte zadržao i proslijedio, našao se u sjajnoj prilici za asist gdje je trebao ranije dodati, a skoro i penal bio na njemu. Kako god da gledam najviše od svih napadača koji su danas igrali, klubaštvo nikakvo me ne zanima....

Coney
Coney
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2022.
Poruka: 4.404
05. prosinca 2022. u 21:04

Cisto sumnjam da ce igrati itko osim/uz Kramarica.

[uredio Coney - 05. prosinca 2022. u 21:05]
To je trenerov put, ako vam se ne sviđa, vrata su vam tamo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
05. prosinca 2022. u 21:08

4 5 1 i udarat na kontre. Mislim da im mozemo uzet posjed ako Dalić na to računa.

Z@gi
Z@gi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 3.020
05. prosinca 2022. u 21:10

Mr. Pennypacker je napisao/la:

mala-barka je napisao/la:

Protiv Brazila stavit Petka iako je danas strasno podbacia. Jedino kako mozemo imat sanse je bunker i na kontre, a tu je on najkorisniji.

Orsic mora u najgorem slucaju uc u 60oj, a po meni i startat. Ic na recept Dinama protiv Chelsea, to je jedina sansa.

Vidi cijeli citat

Ne moze to biti utakmica Dinamo-Chelsea kad imamo vezni red koji moze preuzeti posjed od Brazilaca.

Vidi cijeli citat

Vrijeme je ostavimo taj mit iza sebe. Nemamo najbolju veznu liniju na svijetu, to je nakon današnje utakmice jasno.

Kova ne daje niti blizu očekivanog , Luku su stigle godine, jedino Broz igra ko životinja.

proljeće
ano179
ano179
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.08.2016.
Poruka: 478
05. prosinca 2022. u 21:13

Mi napokon ulazimo u tekmu rasterećeni. Brazil je favorit, a mi takve tekme obično igramo jako dobro. Vrijeme je da i njima skinemo skalp. S druge strane, Brazil i nije toliko uvjerljiv protiv jačih europskih reprezentacija.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 4.742
05. prosinca 2022. u 21:18

dobro je da Brazilci nisu niski pa da forumska struka vec ima taktiku

vjetarugranama
vjetarugranama
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.08.2015.
Poruka: 1.193
05. prosinca 2022. u 21:19

Naprijed Oršić, Perija, Paša, ili druga varijanta, Paša lažna devetka, pa zabiti Jakića ili Stanišića desno iza i Juranovića naprijed desno a Periju lijevo naprijed, valjda će Sosa moći, Modrić u nastavku; od početka Majer, u nastavku Vlašić i još možda Petko za duge lopte, Livaji očito ne ide radi ozljede. Eh, da je bilo pameti pa ostaviti Raketu bar za pola sata, koliko bi to sada značilo umjesto nekoga tko nije ušao ni minute. Kova ne može odigrati opet ovako loše. Šanse sa Brazilom nisu više od trideset posto, ali ne predati se nipošto makar i kod 0:2, trojka u sredini ne može biti ovako rezervirana kao danas kad Luka uđe, bit će sigurno bolja. Nogomet sa pet ili šest zamjena nije isti sport kao prije, okreneš stvar - samo ako si jak u glavi.

Brazil treba odigrati npr. kao Španjolce u Gdanjsku 2012., tamo je falila picina dlaka a imali smo dva finalista u skupini, Čarlija su ugurali u gol da bi spasili loptu, a onaj razbojnik nije sudio. Može se to igrati koncentrirano sa duplim blokom (tamo Vida-Strinić i Srna-Pranjić na boku, Raketa i Vukojević ispred Čarlija i Šifa, to sigurno nije bilo bolje po imenima od ovoga sada; čak je i Čačke 2016. dobio na sličnu foru sa Rogom i Badeljem i Lukom na klupi), sa doziranim Modrićem, nisu vanzemaljci, samo treba znati i imati plan.

  • Najnovije
  • Najčitanije