Hrvatska nogometna reprezentacija

etno-expert
etno-expert
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.11.2004.
Poruka: 4.653
05. prosinca 2022. u 21:23

Ne javljam se često na ovom forumu, ali sada moram da čestitam vašoj reprezentaciji na ulasku među najboljih osam na svetu i među pet-šest najboljih evropskih reprezentacija ...Mislim da protiv Brazila možete samo da dobijete, da prvi put na prvenstvu nećete imati imperativ rezultata i da vaši igrači mogu konačno da zaigraju kako umeju. Ako budu uživali u utakmici, onda je sve moguće ...

Ako Gvardiol i protiv Brazila bude odigrao na ovom dosadašnjem nivou, on bi po meni već tada imao zagarantovano mesto u najboljih 11 šampionata. Mali ima sjajne fizičke predispozicije, neverovatnu moć anticipacije, pravovremenost i beskompromisnost u startovima, fudbalsku inteligenciju, a ume i sjajno da iznese loptu u protivničku polovinu ... 

 

Z@gi
Z@gi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 3.020
05. prosinca 2022. u 21:23

Treba priznati da je Brazil u ovom trenutku bolji od nas. Što ne znači da ne možemo proći, niti najmanje.

Vrijeme je za kako bi ameri to rekli "felšanu loptu".

Znam , svi se grozimo ovoga ali mislim da nam je jedini način da izvučemo pozitivni rezultat:

Iliti prekopirani Dinamov recept protiv Chelsea. Dinamo je to koliko-toliko uigrao u par dana, kvalitetniji igrači u reprezentaciji bi i brže/bolje pohvatali zahtjeve.

 

Uz granitnu obranu, dovoljno je da jednom Orša pobjegne i kasnije tko te pita kako si prošao...

 

proljeće
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.249
05. prosinca 2022. u 21:29

Z@gi je napisao/la:

Treba priznati da je Brazil u ovom trenutku bolji od nas. Što ne znači da ne možemo proći, niti najmanje.

Vrijeme je za kako bi ameri to rekli "felšanu loptu".

Znam , svi se grozimo ovoga ali mislim da nam je jedini način da izvučemo pozitivni rezultat:

Iliti prekopirani Dinamov recept protiv Chelsea. Dinamo je to koliko-toliko uigrao u par dana, kvalitetniji igrači u reprezentaciji bi i brže/bolje pohvatali zahtjeve.

 

Uz granitnu obranu, dovoljno je da jednom Orša pobjegne i kasnije tko te pita kako si prošao...

Vidi cijeli citat


To je to. Dobiti na guzove. Napraviti im blok koji će im unijeti nervozu. Malo da smo mi Japanci.

Vincijus je brz ko vrag, Stanišić je dobro zatvorio Mbapea... možda nešto iz toga možemo izvući. I Pašalić je bio u bloku. Možda da je iskopirati tu utakmicu. 

 

Staviš Stanišića i Juranovića kao ispomoć i bolestan blok  malo ispod sredine terena. Prema naprijed daj šta daš. Ako prođe koja dijagonala za Perišića, Oršića...

 

Ili fakat uvesti i Šutala.

   Juranović Šutalo Lovren Gvariol Sosa

 

Na nek prođu.

[uredio Dabrić - 05. prosinca 2022. u 21:31]
Brz i okomit nogomet
tom0
tom0
Mali dioničar
Pristupio: 04.09.2006.
Poruka: 8.577
05. prosinca 2022. u 21:32

Nekako mi se čini da bi protiv brazila mogao Pašalić u napad, bolja opcija bi bio Livaja ali on ulazi u 60.

 

Livaković- Šutalo,Lovren,Gvardiol-Juranović,Sosa-Brozović,Modrić,Kovačić-Perišić,Pašalić

 

Perišić bi u nekim boljim okolnostima bio wingback ali jednostavno ga moramo držati bliže golu s obzirom da nam je on daleko najopasniji ofenzivac i uvijek je ključan kada je potrebno.

 

 

 

 

_
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
05. prosinca 2022. u 21:43

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
05. prosinca 2022. u 21:59

Mene zanima kakav bi Brozović trkači bio da nije došao nakon ozljede. Ovo što on igra je vrh.

Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
05. prosinca 2022. u 22:00

Nasa prica nije o tome mozemo li mi protiv njih, naravno da mozemo, nego jednostavno koliko je svjezine ostalo. To je zasad briga broj 1, druga je Sosa, a treca relativno losa igra.

RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Kaktus Car
Kaktus Car
Mali dioničar
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 5.031
05. prosinca 2022. u 22:09

Najveća briga je taktika i napadačka bezidejnost. Danas je nepotrebno forsiranje beskonačnih centaršuteva valjda dostiglo svoj vrhunac. Jedan je čak i prošao zahvaljujući vrhunskoj reakciji Perišića i sad ćemo vjerojatno nastaviti gledati centaršut za centrašutem u prazno...

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
05. prosinca 2022. u 22:25

jedan neočekivano odličan članak o hrvatskoj moram reći i to od guardian-a – poduži tekst, ali vrijedi pročitati:

https://www.theguardian.com/football/blog/2022/dec/05/croatia-showed-once-again-that-they-are-the-masters-of-walking-football

ssg79, što te tišti? 🤣

[uredio cameosis - 05. prosinca 2022. u 23:04]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Barba Luka
Barba Luka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.05.2005.
Poruka: 2.903
05. prosinca 2022. u 22:31

Gledam opet sad ovaj Perišićev gol... Pa ovo je stvarno jedan od najljepših golova prvenstva dosad, ne znam ima li 10 igrača na svijetu koji mogu ovako precizno i snažno zabiti glavom sa ruba 16 metara? 

Samo jednu želju imam moj živote ludi
  • Najnovije
  • Najčitanije