Z@gi je napisao/la:
Treba priznati da je Brazil u ovom trenutku bolji od nas. Što ne znači da ne možemo proći, niti najmanje.
Vrijeme je za kako bi ameri to rekli "felšanu loptu".
Znam , svi se grozimo ovoga ali mislim da nam je jedini način da izvučemo pozitivni rezultat:

Iliti prekopirani Dinamov recept protiv Chelsea. Dinamo je to koliko-toliko uigrao u par dana, kvalitetniji igrači u reprezentaciji bi i brže/bolje pohvatali zahtjeve.
Uz granitnu obranu, dovoljno je da jednom Orša pobjegne i kasnije tko te pita kako si prošao...
Vidi cijeli citat
To je to. Dobiti na guzove. Napraviti im blok koji će im unijeti nervozu. Malo da smo mi Japanci.
Vincijus je brz ko vrag, Stanišić je dobro zatvorio Mbapea... možda nešto iz toga možemo izvući. I Pašalić je bio u bloku. Možda da je iskopirati tu utakmicu.
Staviš Stanišića i Juranovića kao ispomoć i bolestan blok malo ispod sredine terena. Prema naprijed daj šta daš. Ako prođe koja dijagonala za Perišića, Oršića...
Ili fakat uvesti i Šutala.
Juranović Šutalo Lovren Gvariol Sosa
Na nek prođu.
[uredio Dabrić - 05. prosinca 2022. u 21:31]