Hrvatska nogometna reprezentacija

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.413
19. svibnja 2026. u 13:59

Pa sad ni ne može isprobavat. Popis 26 igraca treba poslati do 01.06, prijateljske kreću tek par dana kasnije ...

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.351
19. svibnja 2026. u 14:04

zagri79 je napisao/la:

Ne probavas takve stvari 20 dana prije SP. 

Vidi cijeli citat

Gvardiol je bio starter na EP 10 dana nakon debija za reprezentaciju.

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.351
19. svibnja 2026. u 14:06

Avtomatiq je napisao/la:

osveta meksiku za 2014 na njihovom terenu ne bi bila na odmet

Vidi cijeli citat

A 2002 ništa?

Taj mi je poraz daleko teže sjeo, eh Živkoviću Borise...

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.377
19. svibnja 2026. u 14:45

Šutalo i Erlić su debitirali 2022 protiv Danske i Francuske, Stanišiću je to bila 2 ili 3 utakmica...To nas je pogurali na završni turnir. 

Obrana nam je izgledala kao beton, a sve bili debitanti u izostanku Lovrena, Gvardiola i Juranovića koji su startali na Sp par mjeseci kasnije. 

Za Sosu mi he u magli, ali on nije mogao imati više od par utakmica do Sp još nakon onog sa Njemačkom. Ako je obrana izdržala debi, ne vidim kako bi neka pozicija gore toliko poremetila sustav.

 

Zapadni Mostar
Zapadni Mostar
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.06.2021.
Poruka: 823
19. svibnja 2026. u 15:13

Jedna zanimljivost:Nikada prvu utakmicu na europskim ili svjetskim prvenstvima nismo tukli neku jaku reprezentaciju..Ako izgubimo obično to poslije prodje loše..Bas me zanima je li došlo vrijeme za to,i koliko daleko bi nas pogurala pobjeda protiv engleske..

HerojUlice25
HerojUlice25
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2026.
Poruka: 763
19. svibnja 2026. u 15:42

Lako se lagati lažljivom metlom pravde... 

[uredio HerojUlice25 - 06. lipnja 2026. u 14:04]
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.351
19. svibnja 2026. u 16:07

HerojUlice25 je napisao/la:

Kriv je Boris jer je napravio prekršaj za crveni i penal,ali tu je zaj...Joe koji je ispao lako pa ga je Boris Živković išao pokrivati...

Vidi cijeli citat

Točno ali to je valjda bilo najgore spašavanje ikad.

Užasno je sporo reagirao ok, ali onda kad već vidiš da si zakasnio pusti ga čovječe, istrpiš tu situaciju. Butina je već bio izletio i skratio kut nema uopće garancije da bi ovaj zabio.. penal i crveni, horor jebote 🥶

Edit * Pletikosa, ne Butina

[uredio ZB10 - 19. svibnja 2026. u 16:09]
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.351
19. svibnja 2026. u 16:16

HerojUlice25 je napisao/la:

Otto počivao u miru i hvala za Bežigrad,ali zašto ti je Boris Živković bio kapetan 

Vidi cijeli citat

Mirko Jozić hoćeš reći? 😁

Aš kupa
Aš kupa
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.02.2014.
Poruka: 783
19. svibnja 2026. u 16:37

ian wright je napisao/la:

onda objaviš popis za SP nakon zadnje kvalifikacijske utakmice i to je to

može se mijenjat u slučaju ozljede

nema potrebe glumit duboko razmišljanje pola godine

Vidi cijeli citat
Koliko je izbornika to napravilo u posljednjih nekoliko ciklusa i koliki je to postotak od ukupnog broja izbornika?

Una coppa di buon vin fa coraggio fa morbin.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.952
19. svibnja 2026. u 16:57

ne znam. Koliko izbornika objavi 15.5. isti popis koji je moglo objaviti 15.12. prethodne godine?

[uredio ian wright - 19. svibnja 2026. u 16:59]
  • Najnovije
  • Najčitanije