Da je Dalic slusao forum struku malo sutra bi mi osvojili broncu na proslom SP.
Ako imamo igraca od 25 i 35 godina koji konkuriraju za istu poziciju, koga bi vi stavili? Odgovor je samo jedan, onog koji je bolji. Godine su nevazne, vazno je tko moze pruziti vise na terenu u toj utakmici, na ovom turniru, a ne tko ce biti nositelj za 3 mjeseca, odnosno 2, 4 ili 8 godina.
Marca Pasalica staviti u istu recenicu s Kramaricem je uvreda zdravom razumu, koliko god ga vi opisivali kao da igra u najmanje Barceloni umjesto Yamala, a ne MLS-u i to klubu iz donjeg dijela lige.
Kramaric mozda treba biti manje na terenu od onoga sto ga Dalic stavlja, ali ako su nam alternativa igraci razine Marca Pasalica, onda se mozemo lupati nogom u guzicu prodemo li grupu...