Hrvatska nogometna reprezentacija

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.428
26. svibnja 2026. u 22:16

Od svih mi je najslabija karika Marco Pašalić, on je upao kada smo ostali bez Oršića i nismo imali nikakvu alternativu za desno krilo...

Ne mogu reći da je on bio izuzetno dominantan i u HNLu osim sjajnog šuta. Sad im je liga počela pred dva mjeseca, nije igrao od listopada, imali su jednu pobjedu u nekih 8 utakmica. Ima dva gola i još je pokupio ozljedu zadnje lože koja se često zna ponovit te je propustio nekiliko utakmica i sad je ulazio sa klupe. 

Ok, Dalić ne voli mijenjati i voli ići sa poznatim igračima. No, ako je Krama na tabletama radi aduktora i ako Pašalić vuče još ozljedu onda je desna strana dosta ugrožena zbog ozljeda. Ima Dalić alternativu sa Baturinom lijevo i desno Perišićem, možda i najbolja solucija. 

Gonzo0
Gonzo0
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.02.2026.
Poruka: 32
26. svibnja 2026. u 22:19

Ne kuzim da netko stvarno misli da stariji kramaric treba biti starter prije marca pasalica,nek je on u slabijoj ligi ali momak ima brzinu,dribling,izbacaj na finesu,centarsut,slazem se s kolegom iznad,sucic mora biti starter

Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 426
26. svibnja 2026. u 22:28

feniks93 je napisao/la:

Slažem se s tobom. Bilićev rez iz 2006. je izgradio generaciju s Modrićem. Da je Modrić dobio priliku tamo negdje 2010 ili 2011 teško bi bilo što. Po meni Baturina i Sučić moraju biti starteri, baš kao i Vušković u paru s Gvardiolom. Modrić i Kovačić trebaju se mjenjati po jedno poluvreme. Najveći problem nam je na krilima i zbog toga je Segačić morao ići na prvenstvo. Isto tako ukoliko Livaković loše otvori turnir, treba odmah gurnuti Pandurana gol, ipak je on 5 godina mlađi od Livakovića. Naravno zapažene minute treba dobiti i Luka Sučić jer više je nego očito kako se Modrić oprašta nakon ovog. 

Vidi cijeli citat

Ovo kaj ti pises u prevodu znaci - idemo iskorisititi SP da uigramo mladju ekipu za sljedece kvalifikacije za EP.

Ne bi imal nist protiv Sucica i Baturine u prvom sastavu, vec to je odlican vezni red za svetske prilike, ali staviti iskusnjare Modrica i Kovacica (makar bu Sucic u prvo m sastavu umjesto njega) na klupu na SP2026 da mladi Baturina i Sucic skupljaju iskustvo za SP2034 mi se ne cini ko najlogicniji plan.

Za to postoji izbornik, trening i procjena ko kolko moze dati danas

[uredio Sneeweis - 26. svibnja 2026. u 22:36]
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
26. svibnja 2026. u 23:06

Forsiranje starih igraca ce doci na naplatu vrlo skoro.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.467
26. svibnja 2026. u 23:28

Znaci, polako dolazi iz dupeta u glavu da imamo svu silu desetki koje su preslabe za prvi sastav, pa i za jaci utjecaj sa klupe (Vlasic, Fruk, Kramaric, Pasalic, L.Sucic) + na krilu pogotovo nemaju sta radit.

Imamo jedno krsteno krilo od 36 god (Perisic) i jedno koje nije u formi, izlazi iz ozljede, a ni u najboljim uvjetima nije neka klasa (Marco).

Kod kuce ostaju mladi, gladni, kvalitetni, protivnicima nepoznati, Segecic, Stojkovic, Jagusic.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
26. svibnja 2026. u 23:44

Od tih pet, bar dvojica su Dalicevi liblinzi.

 

 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
27. svibnja 2026. u 02:21

Lukkk je napisao/la:

Znaci, polako dolazi iz dupeta u glavu da imamo svu silu desetki koje su preslabe za prvi sastav, pa i za jaci utjecaj sa klupe (Vlasic, Fruk, Kramaric, Pasalic, L.Sucic) + na krilu pogotovo nemaju sta radit.

Imamo jedno krsteno krilo od 36 god (Perisic) i jedno koje nije u formi, izlazi iz ozljede, a ni u najboljim uvjetima nije neka klasa (Marco).

Kod kuce ostaju mladi, gladni, kvalitetni, protivnicima nepoznati, Segecic, Stojkovic, Jagusic.

Vidi cijeli citat


Radije će on stavit modrica na desno krilo nego da će ubaciti nekog od ove dolje trojke...

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.379
27. svibnja 2026. u 06:04

danchy je napisao/la:

Kramaric se ove sezone nakupio golova i borio za mjesto u LP do zadnjeg kola, a ispred njega bi trebao igrati Marco Pasalic 

Vidi cijeli citat

Ne, trebao bi igrati Baturina koji je već sad bolji igrač od Kramarića.

Ali to se naravno neće dogoditi. Možda svejedno nađe njesta za Baturinu ne kažem, ali nema teoretske šanse da će početi utakmicu bez svog najvećeg miljenika.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.641
27. svibnja 2026. u 06:08

Da je Dalic slusao forum struku malo sutra bi mi osvojili broncu na proslom SP.

Ako imamo igraca od 25 i 35 godina koji konkuriraju za istu poziciju, koga bi vi stavili? Odgovor je samo jedan, onog koji je bolji. Godine su nevazne, vazno je tko moze pruziti vise na terenu u toj utakmici, na ovom turniru, a ne tko ce biti nositelj za 3 mjeseca, odnosno 2, 4 ili 8 godina. 

Marca Pasalica staviti u istu recenicu s Kramaricem je uvreda zdravom razumu, koliko god ga vi opisivali kao da igra u najmanje Barceloni umjesto Yamala, a ne MLS-u i to klubu iz donjeg dijela lige. 

Kramaric mozda treba biti manje na terenu od onoga sto ga Dalic stavlja, ali ako su nam alternativa igraci razine Marca Pasalica, onda se mozemo lupati nogom u guzicu prodemo li grupu...

 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.641
27. svibnja 2026. u 06:11

ZB10 je napisao/la:

danchy je napisao/la:

Kramaric se ove sezone nakupio golova i borio za mjesto u LP do zadnjeg kola, a ispred njega bi trebao igrati Marco Pasalic 

Vidi cijeli citat

Ne, trebao bi igrati Baturina koji je već sad bolji igrač od Kramarića.

Ali to se naravno neće dogoditi. Možda svejedno nađe njesta za Baturinu ne kažem, ali nema teoretske šanse da će početi utakmicu bez svog najvećeg miljenika.

Vidi cijeli citat

Baturina ili L. Sucic bi bili moj izbor, ali znamo da se to nece dogoditi...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
  • Najnovije
  • Najčitanije