Meni se dizala kosa na glavi kad mi igramo s totalno razbijenih 10 kamerunskih igrača - i Stipe još uvijek nabija loptu naprijed! A ma zašto!? Pa daj drži posjed - od noge do noge.
Ali da - definitivno treba pohvaliti rastrčanost i izdržljivost po nelakim uvjetima. Što bi rekao Ćiro - vidi se da smo POTENTNI.

Vrsaljko na beka - Sammir aut - Raketa naprijed - osigurač uz Modrića koji pazi samo na defanzivu i pomaže kad nam se Meksikanci nagomilaju na jedan ili drugi bok - i dosta.
Ono danas je bilo skoro pa tragikomično kad je Mandžo uklizao preko uklizavajućeg Pranje - mogao ga je u naručju nosit kao bebu dok ''tata'' uklizava. po loptu. Babysitting najviše razine.
[uredio Dropshotski - 19. lipnja 2014. u 03:09]
Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...