Protiv Meksika kljuc svega po meni je poslozit tu obranu,mozda ubacit i Shifu napokon, jer ruku na srce Kamerunci su nam stvorili 2,3 mrtve sanse sto ne vjerujem da se Meksikanci promasit. I maknut Olica, on nije pravi na krilu,boze me sacuvaj kakav los centarsut ima,los je 1 na 1 ,dosta neinteligentan igrac,njegove kvalitete su da je tu uvijek negdje kod lopte kad je guzva u 16-ercu, ali na krilu nikako. Stavit Rebica,decko je fenomenalan,ima tehniku ima prodor ima kvalitetnu loptu unutra. Snjim i Perisicem na krilima uvjeren sam da bi mnogo puta isli u kontru s igracem vise,a i Mandza bi imao vise kvalitetnih lopti u prostor ili na glavu.
Ali naravno ja sam samo jedan od 4mil. izbornika u ovoj zemlji kak se veli
, Kovac je veoma dobar izbornik, vjerujem da ce slozit dobru taktiku za Meksiko.Oni su odlicni ali imamo i mi svoje sanse. Ajmoooo