Ludovic IX je napisao/la:
Golmani: Subašić, Kalinić, Livaković
Desni bek: Srna, Vrsaljko
Lijevi: Strinić, Pranjić, Leovac
Stoperi: Ćorluka, Lovren, jedvaj, Vida, Schifo, Lešković
Vezni: Modrić, Rakitić, Kovačić, Pašalić, Badelj, Vlašić, Močinić, Rog, Čorić, Balić, Krovinović
Krila: Perišić, Pjaca, Rebić, Halilović, ( i to samo ako će igrat standardno u Gijonu na toj poziciji i naravno, dobro igrat)
Napad: Mandžukić, Kramarić, Kalinić, Olić
ovo su po meni trenutno 33 igrača koja bi se mogla pozvat za repku..ali kad čujem da je pozvo caktaša kao neku nagradu, već vidim da će bit vjerojatno nekih drugih imena na popisu za koje će jedino kovač znat zašto su na popisu.
u reprezentacije se(barem bi se tako trebalo) zovu najbolji igrač, a Mijo prema prikazanim igrama svakakopripada u tu skupinu od 23 igrača