Interesantno je kako je odjednom poraslo interesovanje pojedinaca za repkom, do jutros su pisali kako "navijaju za Norvesku, prciju nece ni pratiti, gledace kosarku"

Sta ste se uspalili, popusili smo i zivot ide dalje.
Previse ste nesto nervozni za nekoga kome puca kurac... mene osobno nerviraju dok traje utakmica, nakon poraza i ovakve igre, ponasanja igraca, iskreno im ni ne zelim odlazak na EP.
Ovo je bruka i sramota od ponasanja, svih redom, od igraca do strucnog stozera. Uspjeli su sjebati kvalifikacije u kojima dva cak i prva tri idu na EP.
Cemu prica... popusili, i neka odjebu u svoje klubove gdje daju sve od sebe i bacaju se na glavu. Jebote, pa realno, mi se nerviramo zbog likova koji ce sutra u svoje Maseratije i puca njima kurac za Hrvatskom. Ako ne odu na EP, otici ce na Maldive.