Moje je misljenje da bi velik dio igraca iz danasnje prve postave trebalo zamijeniti mladim, talentiranim igracima koji su zeljni dokazivanja, pa cak i ako su trenutno kvalitativno nesto slabiji od ovih koji sad igraju (iako mislim da nisu).
Ostavio bih Subasica, Vidu, Perisica, Pjacu i Modrica (jer je unatoc pasivnosti vrhunski igrac), a pored onih koji vec imaju odredjenu ulogu u reprezentaciji (Kovacic, Kramaric), nasao bih mjesta za Corica, Vlasica, Halilovica i Pasalica (iako dva potonja vise imaju reputaciju nego ikakvu dokazanu kvalitetu). Ostalo sve stjerat u reprezentativnu mirovinu, odnosno zadrzat ako su spremni igrat borbeno i agresivno.
[uredio AceRimmer - 06. rujna 2015. u 21:59]