1950bjelovar je napisao/la:
Tužno je za čitati kako razni Perišići, Rakitići pa čak i Srne qurza ne razumiju šta se tu događa. A usput je tu još prisutna i ogromna količina propuha u glavi na nikako da i sami skuže.
Vidi cijeli citat
Jedno pristojno logičko pitanje.
Što misliš je li bolje razumije šta se tu događa:
a) 23+ igrača koji su stalno u kontaktu s tim omraženim savezom i od kojih je dobar dio Dalmatinaca odraslih u Hajduku pa ne možemo govoriti o "mamićevim igračima", da ne spominjem Rakitiće, Perišiće i druge
b) TI koji si nitko i ništa, barem što se tiče hrvatskog nogmeta (bez uvrede)
PS:
Ovo je bilo retoričko pitanje, ne moraš odgovoriti
[uredio Razoom - 11. listopada 2015. u 18:39]