Kurdy je napisao/la:
Nažalost, imamo previše kartona i preusku klupu da bi daleko dogurali.
Vidi cijeli citat
ne ih rekao da imamo preusku klupu! praktički rezervna postava je pobjedila na utakmici SP-a, momčad koja je bila u igri i trebala joj je pobjeda. to je po meni definicija dugačke klupe.
normalno, bilo je tu i sreće, ne možemo baš računati na sve igrače s klupe, ali širina postoji.
što se tiče kartona, brišu se nakon četvtfinala, što bi značilo da se kartonirani igrači moraju čuvati protiv danske i to je to, u 1/4 finalu slobodno mogu dobiti žuti i nikom ništa.
badelj nek igra protiv danske umjesto broza, rakitić, vrsaljko, mandžukić i rebić će se morati paziti. što se tiće rakitića, ne bi trebao biti problem, ostali vole pričepiti 