Hrvatska nogometna reprezentacija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.182
04. ožujka 2019. u 13:13

Gašpar 1911 je napisao/la:

crabtree je napisao/la:

Gašpar 1911 je napisao/la:

I sad vam Pjaca ne valja, a nije se moglo živit od vas dok je bio u gnk-u, čak i kad nije mogao u hnl-u zabit 6 mjeseci dolazili su uredno pozivi i branilo se to.

A taj Pjaca je čak zabio jedan gol u serie a i sad ga se odričete, ja sam sad baš za Pjacu, neka ga tu, možda vam gazda ima kakav postotak od idućeg transfera pa ipak imate neki interes

Vidi cijeli citat

Pjaca je bia neviđeni talent, momku je ozljeda vjer sjebala karijeru a ima je predispozicije da bude među najboljim krilima svita.

 

Mali je dominira protiv Španjolske ka da je rutiner s 50 internacionalnih nastupa, ne sramoti se

Vidi cijeli citat

Prije toga skoro 6 mjeseci nije mogao zabit u hnl-u, ali ja sam se gore složio da se Pjacu i dalje zove, a ne da ga se tako lako odriče, pročitaj malo bolje.

Vidi cijeli citat

Dobro aj, mani me trolanja. Da bi guzice da ga je bilo imat u Hajduku. Ka i svak

Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.289
04. ožujka 2019. u 13:14

Gašpar 1911 je napisao/la:


Ne vjerujem da ću gledat, ali tebe ću zamolit da mi preneseš kakav mu je bio učinak.

Ako sam stvarno pretjerao sa prestrogim kriterijem da mora zabit još jedan gol, a ukupno 2 važnija gola u zadnje 3 godine, reci pa ću to smanjit na još jednu asistenciju.

Vidi cijeli citat

Ne, ne u redu je, ništa ne moraš smanjivati. Mislim da si apsolutno pravedan, kao i svi tvoji pajdaši. 

Bit ćeš opet Dinamo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.08.2018.
Poruka: 2.124
04. ožujka 2019. u 13:16

zukan je napisao/la:

Papa Bear je napisao/la:

Jedva čekam kad krene diskusija o prvih 11   47

 

Pa dilema Livaković vs. Kalinić na golu, pa hoće li Vlašić u prvih 11, pa Leovac vs. Barišić na lijevome beku, pa kad se "klubaši" zarate, eh...

Vidi cijeli citat


U prvih jedanaest moraju biti L.Kalinić(u 2. poluvremenu Letica), Juranović, Milić, Pašalić, Vlašić, Caktaš, N.Kalinić i po mogućnosti dati državljanstvo Jairu pa da i on igra i svi sretni 20

Vidi cijeli citat
pravi hajdukovac se nikad neće pomirit sa igranjem igrača Hajduka u omraženoj repki nego bi triba radit na formiranju jedinica koje će bit zadužene za dejstvo u vazduhu,kopnu i na moru protiv iste.Ili ovo nije ona ista repka

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.182
04. ožujka 2019. u 13:18

Frankopan je napisao/la:

Eto na, opet tovari kmeče zbog par nebitnih igrača. Svo znamo da dveastreći na popisu nema nikakve koristi od poziva (ni njegov klub), neg je tamo samo da bude četvrti u beli jer se uvijek igraju isti parovi pa su ljudi navikli na Pjaceta i Rogeta. Ne ispada se iz repke preko noći i samo dvije sezone grijanja klupe. Treba stvarati kult. 

Vidi cijeli citat

20

chercc
chercc
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 19.03.2005.
Poruka: 20.132
04. ožujka 2019. u 13:19

Dakle gleda se kako je igrao prije tri godine igrač a ne u kakvoj je formi sada

http://ilovecocktails.si/
Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.232
04. ožujka 2019. u 13:22

chercc je napisao/la:

Dakle gleda se kako je igrao prije tri godine igrač a ne u kakvoj je formi sada

Vidi cijeli citat


 

Treba mu pomoci kada mu je tesko. Da ga se malo pogura. Jebiga sve za buducnost. Tako je i Kovac svojevremeno gurao Rebica pa se isplatilo.

[uredio Leader - 04. ožujka 2019. u 13:22]
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.596
04. ožujka 2019. u 13:22

chercc je napisao/la:

Dakle gleda se kako je igrao prije tri godine igrač a ne u kakvoj je formi sada

Vidi cijeli citat


zašto tri godine a ne četiri ili dvi 56

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.08.2018.
Poruka: 2.124
04. ožujka 2019. u 13:28

Ja sam siguran da bi reprezentacija Dalmacije u 8 od 10 utakmica išamarala reprezentaciju ostatka Hrvatske.Južni Hercegovci pripadaju dalmaciji a Duvno,livno ostatku.

Prema tome,ako se već zove neko da bi igra na karte

briškula i trešeta moraju bit isprid bele

pjaca,Rog21

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
04. ožujka 2019. u 13:29

issati, ovdje kmečaona kao kad je u vrtiću špinat za ručak  61

[uredio ian wright - 04. ožujka 2019. u 13:31]
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
04. ožujka 2019. u 13:31

ante33 je napisao/la:

Ja sam siguran da bi reprezentacija Dalmacije u 8 od 10 utakmica išamarala reprezentaciju ostatka Hrvatske.Južni Hercegovci pripadaju dalmaciji a Duvno,livno ostatku.

Prema tome,ako se već zove neko da bi igra na karte

briškula i trešeta moraju bit isprid bele

pjaca,Rog21

Vidi cijeli citat


Ali ja na vašem mjestu nikad ne bih zvao nekog tko je zaigrao u Dinamu ili nekog tko ne iskoristi svaku priliku da popljuje Dinamo 2

MCOIS
  • Najnovije
  • Najčitanije