xavier je napisao/la:
Mislim da je jedino rješenje problema da Hrvatska izmoli FIFA-u za nastup dvije reprezentacije. Jedne u kojoj bi igrali igrači koji su igrali u Dinamu ili im je Dinamo draži i druge u kojoj bi igrali oni koji su bili Hajduku ili im je Hajduk draži.
Ako ima neki koji se ne uklapa u niti jedan od ta dva kalupa, tko mu je kriv, nek si složi svoju reprezentaciju 
Vidi cijeli citat
Takve se i ovak i trenutno šikanira i realno nemaju nekog drugog izbora - vidim Bistrović ponovno izvisio a igra u istom klubu kao i Vlašić, ali jebiga nema poznatu sestru i starog i nije iz Hajduka pa ga se ne gura i ne diže u nebesa nakon svake dobre izvedbe. Pongračić isto; na koju foru Milić dobije poziv ispred Pongračića?! Ali glavno da ima mjesta za Milića koji ne bi mogao startati u Dinamu.