Hrvatska nogometna reprezentacija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.06.2018.
Poruka: 827
04. ožujka 2019. u 22:01

Dok je osovina modrić-rakitić-perišić i dalje prisutna ne brinem se previše. Biranje back-vokala s punim povjerenjem ostavljam daliću bez da uopće čitam ta imena. Takav kredit je zaslužio. (naravno, taj kredit ima i rok trajanja)

To je to. 

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
04. ožujka 2019. u 22:03

sljedeći koji bude o Bosancima, Dalmatincima, Purgerima i slično dobija ban

 

nađite si drugu temu za to

greenhorn
greenhorn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.06.2011.
Poruka: 2.348
05. ožujka 2019. u 02:34

Pongracic je ozlijeđen btw

[uredio greenhorn - 05. ožujka 2019. u 02:35]
Mamicu ti nisi dinamo, ti si konj
Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.289
05. ožujka 2019. u 07:58

Najvažnije je da su vezni i napad ok, bekove ćemo nekako skrpati i iako nije neka kvaliteta koju sad imamo nije bome ni škart. Malo brine loša forma i neigranje 2 glavna stopera, Lovrena i Vide, ali valjda će biti dosta za prve dvije tekme. 

Bit ćeš opet Dinamo
zaki
zaki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 1.855
05. ožujka 2019. u 08:49

Petković nije zasluzio ni ovaj pretpoziv , pošto mu je cijena 850 000 e na transfermarketu razumijem da treba malo cijenu nabildat, u 23 utakmice 9 golova od toga 8 u HNL nije nešto da bi čovjek rekao e ovaj mora u reprezentaciju.

romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
05. ožujka 2019. u 08:56

zaki je napisao/la:

Petković nije zasluzio ni ovaj pretpoziv , pošto mu je cijena 850 000 e na transfermarketu razumijem da treba malo cijenu nabildat, u 23 utakmice 9 golova od toga 8 u HNL nije nešto da bi čovjek rekao e ovaj mora u reprezentaciju.

Vidi cijeli citat

26 utakmica, 10 golova i 9 asistencija. Neko je očito samo gleda cijenu

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.348
05. ožujka 2019. u 08:58

zaki je napisao/la:

Petković nije zasluzio ni ovaj pretpoziv , pošto mu je cijena 850 000 e na transfermarketu razumijem da treba malo cijenu nabildat, u 23 utakmice 9 golova od toga 8 u HNL nije nešto da bi čovjek rekao e ovaj mora u reprezentaciju.

Vidi cijeli citat


Ti bas ne razumijes nogomet a?

cro4life
cro4life
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.06.2008.
Poruka: 796
05. ožujka 2019. u 09:05

zaki je napisao/la:

Petković nije zasluzio ni ovaj pretpoziv , pošto mu je cijena 850 000 e na transfermarketu razumijem da treba malo cijenu nabildat, u 23 utakmice 9 golova od toga 8 u HNL nije nešto da bi čovjek rekao e ovaj mora u reprezentaciju.

Vidi cijeli citat


sto bi tek rekao za Posavca? brani u 6. klubu HNLa... 

 

kakva je Mandzina statistika bila prije SP i koju poziciju je igrao u Juveu...

 

Petkovic je odlicno reagirao u velikim, odlucujucim utakmicama...takav profil igraca u napadu nam kronicno fali...pogotovo nakon Mandzinog oprostaja

igrajte za nju,nasu voljenu!
Ivo Krečak
Ivo Krečak
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 5.627
05. ožujka 2019. u 09:06

ništa više od pretpoziva nemože nikako dobit petković. kad bi dalić igra sa 3 špice onda ok, ali pored kramarića i brekala, te još rebića šta može čistu špicu odigrat, da igra petković, mislin da to nebi ni tv serviser napravija

Snajpery
Snajpery
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2018.
Poruka: 2.111
05. ožujka 2019. u 09:12

Bojim se da budu nakon Benfice zagovornici Petkovića naglo ušutili....

  • Najnovije
  • Najčitanije