Hrvatska nogometna reprezentacija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
08. ožujka 2019. u 13:26

Weasley je napisao/la:

bez Brekala? how yes no

Vidi cijeli citat

Brekalo nažalost u posljednje vrijeme više grije klupu Wolfsburga no šta igra, a i to šta igra je onako, toplo-hladno.

Očekivao sam njegovu eksploziju ove sezone (da postane jedan od top budesligaških igrača), a ono ćorak, pomalo razočaravajuće.

Blizunj
Blizunj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.04.2010.
Poruka: 2.448
08. ožujka 2019. u 13:27

Varaždinec je napisao/la:

evo, ja se javljam na temu Roga...

prije cca mjesec dana sam napisao da mi nije jasno da iz jakog Napolija u kojem je teška rezerva ide u još jaču Sevillu i to samo posudba do kraja sezone, mislio sam da tamo neće prismrditi prvom sastavu.

Vidi cijeli citat

 

Ne znam po cemu je to Sevilla jaca od Napolija, pogotovo ako se gleda pozicija Roga. Alan, Ruiz, Zielinski, prije toga i Jorginho puno su jaca konkurencija od ovoga sto sad ima u Sevilli i sigurno ce tamo igrat vise nego u Napoliju.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.412
08. ožujka 2019. u 13:37

Papa Bear je napisao/la:

Brekalo nažalost u posljednje vrijeme više grije klupu Wolfsburga no šta igra, a i to šta igra je onako, toplo-hladno.

Očekivao sam njegovu eksploziju ove sezone (da postane jedan od top budesligaških igrača), a ono ćorak, pomalo razočaravajuće.

Vidi cijeli citat

od početka sezone standardan, na polovici se malo pogubio, ali se sad se vratio i opet ima minutažu

 

ima 20 godina, u klubu je koji se bori za Europu, napreduje hijerarhijski

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2019.
Poruka: 195
08. ožujka 2019. u 13:55

brazil je napisao/la:

Nisam još gledao tog Bradarića iz Hajduka. Nadam se da je stvarno tako dobar kao št ga neki ovdje predstavljaju!

Vidi cijeli citat


Iman previsoke kriterije po pitanju igrača ali mali je fantastičan.

Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.653
08. ožujka 2019. u 14:09

Duvan je napisao/la:

brazil je napisao/la:

Nisam još gledao tog Bradarića iz Hajduka. Nadam se da je stvarno tako dobar kao št ga neki ovdje predstavljaju!

Vidi cijeli citat


Iman previsoke kriterije po pitanju igrača ali mali je fantastičan.

Vidi cijeli citat


Znači da je ko Sancho (samo s druge strane)?

[uredio Kvrga - 08. ožujka 2019. u 14:09]
Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
08. ožujka 2019. u 14:35

ko Sancho Panza

KorupcijaSB
KorupcijaSB
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.07.2010.
Poruka: 1.764
08. ožujka 2019. u 16:55

Upravo kupio online ulaznice za Azer... jel više ne postoji opcija preuzimanja ulaznica na blagajnama? Sad sam dobio nekakve eulaznice koje moram isprintati i presavijati na običnom papiru?? Jbš to.

Sporko
Sporko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 2.886
08. ožujka 2019. u 18:09

Weasley je napisao/la:

Papa Bear je napisao/la:

Brekalo nažalost u posljednje vrijeme više grije klupu Wolfsburga no šta igra, a i to šta igra je onako, toplo-hladno.

Očekivao sam njegovu eksploziju ove sezone (da postane jedan od top budesligaških igrača), a ono ćorak, pomalo razočaravajuće.

Vidi cijeli citat

od početka sezone standardan, na polovici se malo pogubio, ali se sad se vratio i opet ima minutažu

 

ima 20 godina, u klubu je koji se bori za Europu, napreduje hijerarhijski

Vidi cijeli citat


 

nije se on pogubio nego je rekao nesto sto ljevicarima nepase u vez homica i kapetanske vrpce i onda fino klupica

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2014.
Poruka: 108
08. ožujka 2019. u 18:09

Bivša cura Josipa Brekala je sadašnja cura Borne Barišića. Imat će tema za razgovor u repkici. 17

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.349
08. ožujka 2019. u 22:15

KorupcijaSB je napisao/la:

Upravo kupio online ulaznice za Azer... jel više ne postoji opcija preuzimanja ulaznica na blagajnama? Sad sam dobio nekakve eulaznice koje moram isprintati i presavijati na običnom papiru?? Jbš to.

Vidi cijeli citat


Ima al kosta 40kn .sve ti je pisalo kad si kupovao

  • Najnovije
  • Najčitanije