Hrvatska nogometna reprezentacija

DayVee
DayVee
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.11.2003.
Poruka: 1.466
19. ožujka 2019. u 09:22

Simsti je napisao/la:

Agent Smith je napisao/la:

Snajpery je napisao/la:

Barišić mora bit prije Leovca

Vidi cijeli citat


Ne znam baš. Barišić igra za klub koji je Osijek morao i trebao našamarati a Leovac igra za klub čija B momčad šamara isti taj Osijek. 

 

Ali ajmo realno, i jače reprezentacije imaju frke na lijevim bekovima a kod nas to dođe kao biranje manjeg zla. Od Jarnija smo u crnoj rupi po pitanju ekstra klase i jebaj ga. Slične probleme košarkaška repka ima na playu.

 

Za naciju od (sada vjerojatno manje od) 4 milje ljudi ne možeš očekivati da si na svakoj poziciji siguran. Dapače... 

Vidi cijeli citat

Barišić je avion za sadašnjeg Leovca. Pa kad je Leovac bio u životnoj formi i s Rijekom " šamarao " Dinamo, dobivao je pozive na kapaljku. Ne trebaju baš svi igrači Dinama s Hr putovnicom biti reprezentativci.

Vidi cijeli citat


Barišić ima kvalitetan centaršut, baš zna zavrnuti loptu s poludistance velikim efeom koja prelazi prve igrače u protivničkom bloku, slično kao i Vrsaljko. Ne mora protrčati čitavu stranu, već mu je dovoljno samo da ima malo prostora za zamah i da lopta može proći. Zato i igra na otoku gdje su centaršut i skok majka nogometa.

Leovac i Pivarić nemaju kvalitetne i izrađene centaršuteve, oni opale loptu, pa kako sjedne - najčeće prekratko u prvog igrača u bloku.

Tu Barišić ima prednost, osobito protiv ekipa koje se brane. Jedino je pitanje je li on dovoljno dobar i u defenzivi.

Sad tambura šuti,
puška priča priču.
Ne dajte se Šokci,
pradjedovi viču!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2018.
Poruka: 1.552
19. ožujka 2019. u 10:06

A koga će on gađati tim svojim centaršutevima kad nemamo skok igrača u špici, osim u prekidima. U svakom slučaju, mogao bi Barišić početi. Ali protiv jačih ekipa bolje da igra Leovac jer je defanzivno bolji, a odradi i naprijed.

Anadolu Efes
Anadolu Efes
Mali dioničar
Pristupio: 08.04.2011.
Poruka: 9.330
19. ožujka 2019. u 13:01

Dajte najte s tim Barisicem.. Ako dosegne karijeru Serica bit ce iznad svih ocekivanja. Decko je prosjek prosjeka. 

Za Dinamo bez Mamica!!
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
19. ožujka 2019. u 13:20

Na Barišićevoj poziciji u Rangersima dok je bia ozljeđen je igra Haliday, koji je nadmašia sva očekivanja i kako Borna od ozljede stangira, polako gubi misto u prvih 11. Mislin da je već prošle 2-3 utakmice u škotskoj ligi počea na klupi

 

Ali opet, Leovac je najslabija karika Dinama ove sezone i za njega je jedan Rrahmani na livon boku avion

[uredio romeo đerek - 19. ožujka 2019. u 13:21]
Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2019.
Poruka: 195
19. ožujka 2019. u 13:24

Sosa i Bradarić pokriveni smo barem 10 godina samo Dalić nema jaja.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2018.
Poruka: 1.552
19. ožujka 2019. u 13:25

Leovac je veći dio jeseni bio ozlijeđen. Na proljeće je bio dobar. Protiv Plzena i prvu protiv Benfice jako dobar.

greenhorn
greenhorn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.06.2011.
Poruka: 2.348
19. ožujka 2019. u 14:49

ful me zivciraju izjave pred tekmu

valjda prvi out da je izbornik javno izrekao dugogodišnju praksu teskog ulaska i jos težeg izlaska iz repke - neceg najgoreg kaj postoji

pa onda na sve moguće načine pokušava pripremit teren za Kalinića u prvih 11 koji nebi trebao biti ni medu pozvanima po formi 

i na kraju izvodenje nekakvih vratolomija na desnom beku sve samo da se nebi ubacilo Bartolca - jedinog desnog beka - koji je upao tek u drugoj rundi 

nije da Vrsaljko doalzi za mjesec dana pa da se eto pokrpas sa igračem kaj ti igra drugu poziciju za te 2 tekme. Jel ce Brekalo biti u konkurenciji za beka godinu dana? Igrac koji radi razliku na krilnom napadaču godinu dana ce samo krpati? Isprobaj Bartolca protiv ovih liliputanaca barem...

Mamicu ti nisi dinamo, ti si konj
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.07.2015.
Poruka: 2.360
19. ožujka 2019. u 14:51

a kaj se dešava sa sosom? nema ga ni na klupi štutgarta u zadnje vrijeme. jel ozlijeđen ili kaj?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.182
19. ožujka 2019. u 15:24

Pozvan je u U-21 tako da vjerojatno nije ozlijeđen

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2019.
Poruka: 195
19. ožujka 2019. u 16:39

Ovako ću vam reć dalara je ima puno sriće ,o svom znanju je sve reka kad je livaju otpisa zbog 45 min i kad je pozva pjacu roga i filipa bradarića po starim zaslugama.

[uredio Duvan - 19. ožujka 2019. u 16:40]
  • Najnovije
  • Najčitanije