Hrvatska nogometna reprezentacija

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.737
02. prosinca 2022. u 14:59

Ako se ispadne od Japana, za šta ih onda odmaraš? 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
ZooM
ZooM
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.956
02. prosinca 2022. u 15:00

60 minuta, u jeku opasnih belgijskih napada, Modrić jasno signalizira spavačima na klupi da se trgnu i rade izmjene.



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2020.
Poruka: 1.709
02. prosinca 2022. u 15:04

Sensation je napisao/la:

Švaba Miškovac je napisao/la:

Pogledao snimku na miru, pa mi smo igrali odlicno, savrsena kontrola utakmice rastrcani i poletni, drugacije je gledati na miru drugacije napet u live prijenosu.

 

Problem nam je kronicno ulazak u zadnju trecinu, nas vezni red ne ulazi naprijed tek Modric, Kova rijetko a Brozovic ne dalje od 25 mtara od gola protivnika. Mi u zavrsnicu ne idemo sa vise od 3 igraca, sto je mozda i razlog zasto smo sinoc bili bez prave prilike i recimo slicna prica protiv Francuza gdje smo pobijedili ali iz jedne prilike zabili i orjentirali se na obranu. 

Vjerojatno je zato povik za Orsicem, on bi i desno bio koliko toliko opasan u takvim situacijama, ne kuzim zasto Pasalic a ne Orsic kao joker sa klupe. Pasalic nije u nekoj formi, Orsic je makar bio u Dinamu.

 

Ne mozes dati puno golova sa takvom postavom, jedini napadac Livaja koji jeste vic igrac ali prilicno tromo izgleda bar sinoc protiv Belgije, Kramaric luta okolo a Perisic zadovoljava iako nije u svojoj najboljoj formi. 

 

Pritisak Belgije ocekivan, ta igrao im je samo gol, naravno da ce jurnuti. Vise gresaka je napravio Lovren nego Livakovic ali eto Lovren je iskusni mudrac pa mu se odjednom sve prasta. Ne da bi ga trebalo osudjivati, stoperi grijese i nisu svemoguci, samo opet sve na Livakovica. 

Vidi cijeli citat


 

gdje si gledao, ako imas dobar link posalji molim te

Vidi cijeli citat

Na footyfull.com obično jako brzo uploadaju utakmice i obično imaju snimke 2 različita kanala. Neki puta čak ubace 1.pol. dok drugo još traje.

0viking0
0viking0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 1.089
02. prosinca 2022. u 15:06

Meni je to pozitivno. Modrić je ionako poluizbornik na terenu i desna ruka... Možda je i takav i dogovor.

Nakon Dalića, Modrić slobodno može preuzeti repku ako to želi. Ispada prirodni nasljednik, a ionako od ovih naših kandidata nitko ne djeluje uvjerljivo. A doslovn niti ne postoji naš čovjek da je prošao sve što je prošao Modrić.

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.356
02. prosinca 2022. u 15:22

ne moze modric bit izbornik ako nema a licencu, a nema

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.439
02. prosinca 2022. u 15:55

Modrić da sutra hoće preuzeti reprezentaciju, on bi ju preuzeo bez da bi itko rekao i jednu riječ, licenca je najmanji problem i nju bi svakako ishodio. 

Međutim, nema teorije da će Modrić ulaziti u savez na bilo koju funkciju, on će ostati u Realu nakon završetka karijere. Nebi se iznenadio da bude pomoćnik tko god bude trener ili prvo trener druge ekipe, a onda kasnije tokom godina da preuzme klupu Reala nešto poput Zidana. 

Meni su nejasno pomoćnici na klupi koji su do nedavno bili nogometaši da ne razumiju umor, imam osjećaj da svi gledaju ekrane i da su u utakmici kao navijači, ne kao netko tko može utjecati na igru. 

Da smo ubacili Majera, Oršića i Sučića u sredinu zadnjih 10-ak minuta koliko bi dobili na svježini, a ubacuješ dva sjajna vezna igrača od kojih jedan u svojoj 20-oj ima 3 godine LP iza sebe, drugi je startni član postave francuske lige, a treći redovito ruši godinama velike klubove. Pa ne ubacuješ juniore ili HNL igrače srednje razine, već imaš vrhunske zamjene. Umor nam se jako osjetio na SP-u protiv Francuza, bojim se ako ćemo još igrati produžetke da će daleko više udariti, a moguće su i ozlijede. 

 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.232
02. prosinca 2022. u 16:01

Da samo da je izvadio Trio fantasktikus i primio pogodat sad bi bio čerečen kao Gubec. 

bk5b
bk5b
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.05.2015.
Poruka: 2.877
02. prosinca 2022. u 16:02

Prodajem jednu ulaznicu za ponedjeljak, ako nekome treba neka se javi...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.08.2021.
Poruka: 1.075
02. prosinca 2022. u 17:15

Malo i ja o reprezentaciji, nakon ove prve tri utakmice. Mislim kako Dalić radi ono što može, prve postave logične, zamjene također, zbilja mu nemam nešto puno za zamjeriti.

Livaković - ipak trenutno naš najpouzdaniji vratar, uz sve mane koje ima.

Bočni igrači: Sosa i Juranović su defanzivno nešto lošiji, ali sigurno bi mi uvijek igrali prije nego Barišić i Stanišić

Stoperi - Gvardiol nije nikome sporan, a također biram iskustvo koje ima Lovren prije nego Šutalovu tehniku.

Vezni red: tu sa valjda svi slažemo

Napad: meni bi uvijek igrao Livaja u vrhu napada jer je nepredvidiv, također je i Kramarić opasan kada nije usamljen između stopera. Perišić ne bi trebao biti sporan.

Zamjene: Petković je jako koristan kada uđe umjesto Livaje, može neku i započeti umjesto njega, pa možda i protiv Japana. Oršić možda može dobiti koju minutu više, ali kao zamjena za Kramarića a ne Perišića, pa da mogu mijenjati strane. Radije bih ubacivao Majera nego Pašalića, ali i Pašalić svojim ulascima iz druge linije unosi nešto novo i korisno. 

Što želim reći? Imamo to što imamo, ne mogu igrati svi i izbor je logičan. Malo smo spori, ali smo jako nezgodan protivnik svima, a bez obzira što je Japan nezgodan, mi smo jači od njih i uvjeren sam da ćemo ih dobiti.

Većina kritika koje se pojavljuju ovdje su rezultat klubašenja, što je teško izbjeći, ali zna biti iritantno.

Istraforever
Istraforever
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2018.
Poruka: 1.996
02. prosinca 2022. u 17:43


  • Najnovije
  • Najčitanije