Hrvatska nogometna reprezentacija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2022.
Poruka: 3.403
05. prosinca 2022. u 11:18

tom0 je napisao/la:

Pa dok igra na najvišem nivou do tad treba igrati za repku. 

 

Nije da je otišao u MLS, kinu itd.  ili da grije klupu u Realu, štoviše, igra i nezamjenjiv je.  

Vidi cijeli citat

Budimo iskreni, na ovom prvenstvu do sad nije bio na svom nivou na kojem smo ga navikli gledati. 

0viking0
0viking0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 1.089
05. prosinca 2022. u 11:24

MajorTom je napisao/la:

Budimo iskreni, na ovom prvenstvu do sad nije bio na svom nivou na kojem smo ga navikli gledati. 

Vidi cijeli citat


Ja Vas fakat ne kužim ljudi, koji nogomet vi gledate? Što je Modrić mogao / trebao?

Tvrda smo ekipa, djelujemo jako smisleno sve do zadnje trećine, ali to su problemi koji se vuku puno godina... i prije Dalića. To neće rješiti Modrić.

 

manu
manu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 2.186
05. prosinca 2022. u 11:25

MajorTom je napisao/la:

tom0 je napisao/la:

Pa dok igra na najvišem nivou do tad treba igrati za repku. 

 

Nije da je otišao u MLS, kinu itd.  ili da grije klupu u Realu, štoviše, igra i nezamjenjiv je.  

Vidi cijeli citat

Budimo iskreni, na ovom prvenstvu do sad nije bio na svom nivou na kojem smo ga navikli gledati. 

Vidi cijeli citat

Bio je na puno većem nivou od bilo kojeg hrvatskog veznjaka van prvih 11 reprezentacije, a pogotovo van prva 23. Samim time sva priča o njegovom povlačenje mora biti kažnjiva, jer je apsurdna ako ne dolazi od njega

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.829
05. prosinca 2022. u 11:27

MajorTom je napisao/la:

tom0 je napisao/la:

Pa dok igra na najvišem nivou do tad treba igrati za repku. 

 

Nije da je otišao u MLS, kinu itd.  ili da grije klupu u Realu, štoviše, igra i nezamjenjiv je.  

Vidi cijeli citat

Budimo iskreni, na ovom prvenstvu do sad nije bio na svom nivou na kojem smo ga navikli gledati. 

Vidi cijeli citat


 

nezelim ti lupit minus, ali pogledaj tekmu protiv belgije jos jednom. imao je na pocetku dvije lopte ako se nevaram koje je htio od prve odigrat, i nisu prosle. mislim proigravanje petom za juranovica isto. osim toga, je igrao nevjerovatno. razigravanje odma na pocetku za perisica, pa prebacivanje strane vise puta sa lijevom nogom, cuvanje lopte pod pritiskom cetiri igraca i pravljenje viska, dueli, trka.. opasnost po golu, prodori.

vrhunski je meni igrao

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.208
05. prosinca 2022. u 11:37

Pa bilo bi izvan svake logike da je bolji sad nego kad je bio mlađi koju godinu. Godine se uvijek vide i fiziologiju ne možeš prevariti. On je i dalje naš najbolji igrač i nazamijenjivi kapetan, ali da je na istoj razini nije. 

tom0
tom0
Mali dioničar
Pristupio: 04.09.2006.
Poruka: 8.577
05. prosinca 2022. u 11:43

Pa nije ni bitno što nije na razini na kojoj je bio.

 

On je i na 50% bolji od velike većine naših veznjaka.

_
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2022.
Poruka: 3.403
05. prosinca 2022. u 12:17

Sensation je napisao/la:

MajorTom je napisao/la:

tom0 je napisao/la:

Pa dok igra na najvišem nivou do tad treba igrati za repku. 

 

Nije da je otišao u MLS, kinu itd.  ili da grije klupu u Realu, štoviše, igra i nezamjenjiv je.  

Vidi cijeli citat

Budimo iskreni, na ovom prvenstvu do sad nije bio na svom nivou na kojem smo ga navikli gledati. 

Vidi cijeli citat


 

nezelim ti lupit minus, ali pogledaj tekmu protiv belgije jos jednom. imao je na pocetku dvije lopte ako se nevaram koje je htio od prve odigrat, i nisu prosle. mislim proigravanje petom za juranovica isto. osim toga, je igrao nevjerovatno. razigravanje odma na pocetku za perisica, pa prebacivanje strane vise puta sa lijevom nogom, cuvanje lopte pod pritiskom cetiri igraca i pravljenje viska, dueli, trka.. opasnost po golu, prodori.

vrhunski je meni igrao

Vidi cijeli citat

Jeli ti ili bilo tko od ovih komentatora i minusaša može moj post pročitati s razumijevanjem? I nemoj ti meni rašlanjivati poteze. Svaku utakmicu sam dvaput pogledao i znam dobro o čemu pričam. Nije bio loš, dapače bio je među boljima, ali se vidi lagani pad u usporedbi s LN i kvalifikacijama.

Z@gi
Z@gi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 3.020
05. prosinca 2022. u 12:21

Svake godine mu se osjeti pad ali Luka bi morao još puno , puno pasti da bi postao 2. najbolji veznjak u reprezentaciji. Tjerati u ovom trenutku još uvijek debelo dajboljeg igrača reprezentacije je ... samo nama svojstveno.

[uredio Z@gi - 05. prosinca 2022. u 12:21]
proljeće
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.249
05. prosinca 2022. u 12:25

Neću imati pristup televiziji i ne radi mi HRTi pa molim kvalitetan link u inbox na utakmicu. Hvala! Može i ovdje, ali zagubit će se među porukama...

:)

Brz i okomit nogomet
ZooM
ZooM
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.953
05. prosinca 2022. u 12:48

MajorTom je napisao/la:

Modrić odlazi nakon final foura LN. To je nekako najlogičnije i najbolje za sve. Na Dakiću je da pripremi reprezentaciju na to. Nisam zagovornik teze da Modrić ostane pa makar mogao igrati najviše pol sata.

Vidi cijeli citat


To je možda tebi najlogičnije međutim možemo samo nagađati koju je čovjek odluku donio. Moje nagađanje je da su mu utakmice na SP zadnje za repku i da ga u 2023g nažalost više nećemo gledati u HR dresu.



  • Najnovije
  • Najčitanije