Hrvatska nogometna reprezentacija

soecc
soecc
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 3.251
05. prosinca 2022. u 13:01

Igrat će FF Lige nacija, gotovo pa stoposto.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.09.2017.
Poruka: 1.419
05. prosinca 2022. u 13:13

i dalje je dobar ali si nebi smio dopustiti da drži boljeg Sučića na klupi za 2 godine, prošla se grupa pa nije ni neki potpuni debakl kad god završi, bolje je da radimo tranziciju bez njega nego bez njega i broza istodobno..vrijeme je

Fleiner
Fleiner
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.09.2020.
Poruka: 273
05. prosinca 2022. u 13:24

Dabrić je napisao/la:

Neću imati pristup televiziji i ne radi mi HRTi pa molim kvalitetan link u inbox na utakmicu. Hvala! Može i ovdje, ali zagubit će se među porukama...

:)

Vidi cijeli citat


hesgoal.tv. ima solidne streamove. ili jagledam.com isto zna imat

Tako brzo, to nemos vise pit, Brad
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.251
05. prosinca 2022. u 16:16

!

[uredio Dabrić - 05. prosinca 2022. u 19:19]
Brz i okomit nogomet
Kaktus Car
Kaktus Car
Mali dioničar
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 5.031
05. prosinca 2022. u 18:46

Dropshotski je napisao/la:

Što se golmana tiče - imam loš predosjećaj samo što se penala tiče. Nadam se da nećemo nijednu na penale igrat.

Znam da Liva i obrani penal u HNLu, itd., ali ne ulijevaju mi baš povjerenje na međunarodnoj (najvišoj međunarodnoj) razini u tom segmentu.

Sad to govorim i zato jer imam tu naviku da ubodem uvijek nekog tako naopako - pa u biti pilim malo i da na kraju bude skroz suprotno od očekivanja.

A ovako u pokušaju objektivnosti - slabiji je od Sube u penalima i u izlasku (na visoke lopte). Ima nešto bolji refleks.

Sa svim poštovanjem i Dinamu u LP i baby-face Livakoviću - meni je Ivušić ostavio sigurniji dojam i čvršću kemiju u nastupima s reprezentacijom (čak i s onom prvom protiv Austrije) kad svi daju najbolje od sebe.

No, Liva je stvarno i s Austrijom i s Dinamom dosad spašavao zicere pa nek nastavi tako, a ne daj Bože da se ozlijedi prije finala - ovaj put imamo Ivušića koji neće zaostat.

Načelno možda je stvarno ova momčad kvalitetnija i bolje opremljenija od one iz 2018. - samo trebaju to tek dokazati. Trebat će nam i neke lude obrane osim ako naši ne odluče bit Španjolska iz zlatnog doba pa da nam se vratari dosađuju k'o Iker, ali to ni nije naš stil. Naš stil je više - drama gdje god može.

https://www.youtube.com/watch?v=__7C2-oQuV4

Vidi cijeli citat

Gdje su isprike?! Pa pljujte beskonačno po Livakoviću...

[uredio Kaktus Car - 05. prosinca 2022. u 18:46]
SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.148
05. prosinca 2022. u 19:13

Gospodin Dejan Lovren, molim lijepo

Majstor smora
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
05. prosinca 2022. u 19:38

Sva tri napadaca isprobana, s kime dalje?

RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
05. prosinca 2022. u 19:39

bez napadača. Lažna devetka 😂

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
05. prosinca 2022. u 19:46

ian wright je napisao/la:

bez napadača. Lažna devetka 😂

Vidi cijeli citat

Bađun?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2020.
Poruka: 1.709
05. prosinca 2022. u 20:16

Mr. Pennypacker je napisao/la:

Sva tri napadaca isprobana, s kime dalje?

Vidi cijeli citat

Budimir nikako. Livaja je u redu, ali mi djeluje ko da nije 100% spreman, vjerojatno zbog ozljede. Petković s Oršićem i Perišićem na krilima. I Mandžukić je imao Perišića i Rebića koji su utrčavali u prostor na lopte koje je prenio glavom.

Ponovit ću još jedanput. Naš veliki problem je što nam desno krilo ne igra krilo nego igrači koji se uvlače u sredinu te ostavljaju Juranovića samog, a on ne smije previše riskirati. To onda dovodi do toga da je u ionako pretrpanoj sredina još manje mjesta, preko desne strane skoro pa i ne napadamo, a protivnici svoju obranu fokusiraju na sredinu i naš lijevi bok pa je onda i lijeva strana manje učinkovita. To nas ograničava i u kontrama jer po desnoj strani ne samo da ne možemo napasti, nego se Kramarić i Pašalić često ni ne stignu priključiti kada probijemo po lijevoj strani.

Nema smisla čuvati Oršića kao zamjenu ako ga ne mijenja, čuva za 2. pol. produžetka ili mu daje 5 minuta. Nek počne s Petkovićem u napadu koji mu zna i može namjestiti šut ili stvoriti priliku te Perišićem na krilu i nek mijenjaju mjesta.

Brazil vs Hrvatska = unstoppable force vs immovable object.

  • Najnovije
  • Najčitanije