Hrvatska nogometna reprezentacija

El Comandante
El Comandante
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2007.
Poruka: 463
06. prosinca 2022. u 00:01

Kaktus Car je napisao/la:

Najveća briga je taktika i napadačka bezidejnost. Danas je nepotrebno forsiranje beskonačnih centaršuteva valjda dostiglo svoj vrhunac. Jedan je čak i prošao zahvaljujući vrhunskoj reakciji Perišića i sad ćemo vjerojatno nastaviti gledati centaršut za centrašutem u prazno...

Vidi cijeli citat


Nalupao si skoro 4 tisuce puruka pa izvalis takvu glupost

'This time next year we'll be millioners.' Delboy Trotter. Only Fools and Horses.
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
06. prosinca 2022. u 01:19

Švaba Miškovac je napisao/la:

Vjerujem da je razlika u tipu natjecanja, drugo je LN a drugo turnir, ovdje se igra malo drukcije, a i ozbiljnije je natjecanje.

Ovdje nema popravnog nema prava na gresku, ovdje samo u glavi jake ekipe prolaze dalje. Kvalitet je na drugom mjestu, ako se to tako moze reci.

 

Mi igramo dobro, danas nije bilo dobro, ideja je bila sto, ni Dalicu nije jasno. Silovanje sa visokim loptama jer "japanci su niski" ili tko zna.

 

Protiv Belgije je igra bila ok, jako dobro kombinatorno, na kraju su nas stisli ocekivano. Igrali na bod dobili bod.

 

Mozda bude rasterecena igra jer Brazil ima imperativ kao favorit, oni ce jurnuti a mi cemo valjda imati neku ideju kako ih iskontrirati.

Vidi cijeli citat

imamo i mi imperativ pobjede.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
manu
manu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 2.186
06. prosinca 2022. u 01:48

Što je s podcastom Tribine?

Pronašao sam odgovor, pa da post ne bude bez veze, Lovren danas definitivno najbolji uz Perišića i Livakovića

[uredio manu - 06. prosinca 2022. u 02:13]
Torca-Dubrava
Torca-Dubrava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2011.
Poruka: 2.125
06. prosinca 2022. u 07:27

manu je napisao/la:

Što je s podcastom Tribine?

Pronašao sam odgovor, pa da post ne bude bez veze, Lovren danas definitivno najbolji uz Perišića i Livakovića

Vidi cijeli citat
....nisi onda slušao Kordu na

Tribini

ronaldinjo
ronaldinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2011.
Poruka: 2.934
06. prosinca 2022. u 08:42

Undertaker123 je napisao/la:

Gdje je nestala naša igra iz LN? Pa nije se sve raspalo zamjenom Šutalo-Lovren. Meni se čini da je glavni razlog što  Modrić igra u prvoj brzini i onda sve ostalo pati. Ako nije u stanju odigrati čitavu utakmicu, možda bi bilo bolje da protiv Brazila uđe drugo poluvrijeme.

Vidi cijeli citat

Igranje turnira i lige su ogromna razlika.

stajpi
stajpi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 1.410
06. prosinca 2022. u 08:45

                                 Livi

    Stanišić    Lovren     Gvardiol       Sosa

 Juranovic      Modrić   Broz   Kova    Perisic

                            Livaja

Nemam potpis
trailer trash
trailer trash
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2011.
Poruka: 1.009
06. prosinca 2022. u 08:50

Kakav Lovren, u obrani možda ok, al puno napadačkih posjeda nam se raspalo jer on ne zna dodati. Gvardiol navuče na sebe igrača, doda Lovrenu koji je sam na sredini terena, ima 10 metara prostora oko njega i ovaj vrati unazad ili pošalje lošu dugu loptu. Jednom je čak krenuo trčati prema naprijed u taj prazni prostor pa oper vratio unazad, bilo je tragikomično. Baš sam ga gledao, on uglavnom doda Gvardiolu ili vrati golmanu ili beku ako između nema igrača, dakle imamo igrača manje u fazi napada, a to znači ne samo jer ovaj ne zna, nego i protivnik ne mora o njemu brinuti, može bolje čuvati druge...

Sam Hinkie - heroj, a ne zločinac!
gant34
gant34
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.05.2016.
Poruka: 501
06. prosinca 2022. u 08:52

Od utakmice s Marokom nismo centimetar napredovali u igri. Puno ovisimo o Kovačiću koji jedini može iznijeti loptu, preć 2-3 igrača i osvojiti prostor. Lovren i Gvardiol su beton dok su bekovi ispod svih razina i tu opasno visimo. Jedino veseli gol Perišića koji nam je clutch igrač i vrijeme je da dođe na prvenstvo.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2020.
Poruka: 1.709
06. prosinca 2022. u 09:00

Undertaker123 je napisao/la:

Gdje je nestala naša igra iz LN? Pa nije se sve raspalo zamjenom Šutalo-Lovren. Meni se čini da je glavni razlog što  Modrić igra u prvoj brzini i onda sve ostalo pati. Ako nije u stanju odigrati čitavu utakmicu, možda bi bilo bolje da protiv Brazila uđe drugo poluvrijeme.

Vidi cijeli citat

Pa ovo i je ona loša igra iz LN samo što vas je većina dozvolila da vam rezultat izmijeni percepciju o kvaliteti igre. U prve 4 utkmice nismo stvorili poštene prilike. Zabili smo 3 gola, od toga 2 penala i 1 sretan odbijanac nakon prekida.

Austrija nas je razbila. Protiv Francuske ga je spasio igrač kojeg nacrtanog ne može smisliti na terenu, a protiv Danske su ga okolnosti prisilile da mu na stoperima igraju Šutalo i Erlić te kombinacija Brozović-Jakić (koji isto ne može dobiti priliku jer naš genijalac ide zatvarati utakmicu protiv Belgije s ofenzivnim veznim umjesto defenzivinim) ispred njih pa nam onda i činjenica da je dinamčni duo (Kramarić-Pašalić) izgubio svaku loptu nije uspjela naštetiti.

U preostale 2 utakmice smo igrali nešto bolje, ali je ona protiv Austrije svejedno visila o jednoj ispruženoj nozi Kovačića. Da je zakasnio, mogla je biti i opasna kontra umjesto gola za nas, a protiv Danske je pobjedu donijela kombinacija Petkovića, Oršića i Majera koji će teško zajedno zaigrati (niti smatram da je to nužno).

Nakon kvalifikacija za EP i početkom njegovog eksperimentiranja u LN20, mi se počinjemo mučiti u napadu jer Dalić baš mora forsirati Kramarića i igru bez desnog krila. No to su lako rješivi problemi, ali samo ako je izborik spreman priznati da postoje problemi u našoj igri, no njemu je nažalost to sve u redu, a odlaskom Mile Horvat više nitko nema muda postaviti izborniku teška i očita pitanja (toliku zaštitu ni Biden nije imao).

[uredio canislupus - 06. prosinca 2022. u 09:29]
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
06. prosinca 2022. u 09:23

Mislio sam napisati poduži post i iznijeti sve nade i jade našeg nogometa, ali nemam snage. Mogu samo reći da ne postoji racionalno objašnjenje za ove naše nogometne uspjehe. To je kao da igraš lotto godinama i u debelom si plusu, ne može se reći da je sreća poslije toliko vremena, a drugog objašnjenja nema. Mi nemamo niti jedan preduvijet da bi bilo ovako dobri. Niti imamo široku bazu, niti imamo infrastrukturu, niti imamo naročitu struku, niti imamo sustav posložen, niti smo narod zaluđen nogometom (dapače), jedino što imamo su korupcija i nepotizam u savezima. Ma ludo!

 

  • Najnovije
  • Najčitanije