Hrvatska nogometna reprezentacija

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.733
07. prosinca 2022. u 14:24

Ženska je tupava da boli glava.

Nekada treba znati čitati s razumijevanjem, a dotična to nije sposobna. 

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.561
07. prosinca 2022. u 14:37

Willy Wonka je napisao/la:

Ženska je tupava da boli glava.

Nekada treba znati čitati s razumijevanjem, a dotična to nije sposobna. 

Vidi cijeli citat

Dotična je iskoristila tren da se promovira. Do sad niko nije zna to ime, sad već neki znaju. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.628
07. prosinca 2022. u 15:08

San Lorenzo je napisao/la:

Na sirotog Zlatka se sad obrušila i bivša klizačica jer psiholog Zlatko osim što se pokenjao po dva najveća hrvatska kluba, isto je učinio i po umjetničkom klizanju dajući jedan od svojih inteligentnih intervjua.

Taj tip je kao stvoren da uz Tomicu Ivkovića komentira iduće veliko natjecanje iz HRTovog studija...baš bi se lijepo nadopunjavali, jedan bi tupio da sva taktika pada u vodu kad sudac označi početak utakmice, a drugi bi pučanstvu kao djeci vrtićke dobi objašnjavao uloge igrača na travnjaku, napadač mora zabiti gol, naši napadači ne zabijaju i zato smo neefikasni.🤡

Vidi cijeli citat

Koliko znas siguran sam da bi imao bolje rezultate od Dalica.

San Lorenzo
San Lorenzo
Mali dioničar
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 9.633
07. prosinca 2022. u 15:13

Cholo je napisao/la:

San Lorenzo je napisao/la:

Na sirotog Zlatka se sad obrušila i bivša klizačica jer psiholog Zlatko osim što se pokenjao po dva najveća hrvatska kluba, isto je učinio i po umjetničkom klizanju dajući jedan od svojih inteligentnih intervjua.

Taj tip je kao stvoren da uz Tomicu Ivkovića komentira iduće veliko natjecanje iz HRTovog studija...baš bi se lijepo nadopunjavali, jedan bi tupio da sva taktika pada u vodu kad sudac označi početak utakmice, a drugi bi pučanstvu kao djeci vrtićke dobi objašnjavao uloge igrača na travnjaku, napadač mora zabiti gol, naši napadači ne zabijaju i zato smo neefikasni.🤡

Vidi cijeli citat

Koliko znas siguran sam da bi imao bolje rezultate od Dalica.

Vidi cijeli citat

Bar bih poštedio naciju izlizanih floskula i pasivno-agresivnog djeljenja lekcija o načinu podržavanja reprezentacije.

https://www.youtube.com/watch?v=6WqNVfH-zNw
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.561
07. prosinca 2022. u 15:54

Ja san da se u naslovu ove teme promini "rep'sentacija" i to ne ka neko sprdanje nego u čast Daliću koji je odradija vrhunski dosadašnji posal. Teško će ga ko nadmašit, za to bi tribalo osvojit SP ili EP. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
07. prosinca 2022. u 16:34

San Lorenzo je napisao/la:

Na sirotog Zlatka se sad obrušila i bivša klizačica jer psiholog Zlatko osim što se pokenjao po dva najveća hrvatska kluba, isto je učinio i po umjetničkom klizanju dajući jedan od svojih inteligentnih intervjua.

Vidi cijeli citat

Klub ljubitelja Zlatne piruete se oglasio. Iznenađeni su i uvrijeđeni.

Obični d0d0
Obični d0d0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.05.2020.
Poruka: 2.039
07. prosinca 2022. u 19:03

S više manje podjednako jakim kadrom u odnosu na četvoricu prethodnika Dalićev najmanji uspjeh (uz obavljenu promjenu generacija) jednak je njihovom najvećem uspjehu u više nego dvostruko duljem periodu. Pročitajte ovu rečenicu par puta. Ovo omalovažavanje najuspješnijeg izbornika bez obzira na sve njegove mane i neke krive odluke je smiješno. 

[uredio Obični d0d0 - 07. prosinca 2022. u 19:04]
Kamp > Stadion 🔴🔵
0viking0
0viking0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 1.089
07. prosinca 2022. u 19:12

Obični d0d0 je napisao/la:

S više manje podjednako jakim kadrom u odnosu na četvoricu prethodnika Dalićev najmanji uspjeh (uz obavljenu promjenu generacija) jednak je njihovom najvećem uspjehu u više nego dvostruko duljem periodu. Pročitajte ovu rečenicu par puta. Ovo omalovažavanje najuspješnijeg izbornika bez obzira na sve njegove mane i neke krive odluke je smiješno. 

Vidi cijeli citat


Apsolutno se slažem. Ja prvi ne mislim da je Dalić nekakav super trener i izbornik...

Ali stalno se ponavlja "netko bi s ovakvim igračima osvojio Svjetsko, Europsko, Ligu nacija"

Činjenica je da su ti drugi neki... Jedva prolazili nekakve polumomčadi, propustili pojedina natjecanja i gotovo nikad prošli skupinu ili prvu nakon skupine.

Uopće nebitno iz kojeg je razloga tako, ali uspjesi za Dalićeve ere izgledaju doslovno nestvarno. Ako mi ne vjerujete, pročitajte samo prvih par postova na ovoj temi i pogledajte kakve su nas brige morile na samom početku Modrićeve ere.

Da, ni meni se ne sviđaju pojedinci u prvih 11, raspored na terenu, a bogme ni tajming izmjena... ali prolazimo... Možda nas izbaci tek Brazil... Koji je za klasu jači i u tome se svi valjda slažemo.

[uredio 0viking0 - 07. prosinca 2022. u 19:28]
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
07. prosinca 2022. u 19:18

Jedno pitanje za sve one koji tvrde da Dalic " nije super izbornik "....

 

Sto je to tocno super izbornik?

Je li to onaj koji se s realno 9-10om reprezentacijom Europe plasira na Final 4 lige nacija?

Je li to onaj koji se u tom trenutku s 8-9 om reprezentacijom svijeta plasira u finale svjetskog nakon sto pobjedi Argentinu 3-0 i Englesku 2-1?

 

Je li to onaj koji se s napadacima Dinama,Hajduka i Osasune plasira u cetvrtfinale SP-a u kojem nema Talijana,Spanjolaca,Nijemaca,Belgijanca?

 

Je li to onaj koji u vatru na Euru gurne 18-godisnjaka koji je dvije godine kasnije jedan od najskupljih stopera svijeta i istrpi njegove greske?

Je li to onaj koji favorizira prosjecnog veterana kiksera umjesto perspektivnog mladog igraca i na celu s njim ima ponajbolju obranu svjetskog prvenstva?

 

Je li to onaj koji udalji iz reprezentacije sve one koji ruse atmosferu i cija leda drze veterani i mangupi kao Modric,Perisic,Vida,Lovren?

 

 

 

Je t'aime
Je t'aime
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.08.2018.
Poruka: 455
07. prosinca 2022. u 19:24

Bez da omalovažavam Dalića, ovo tvoje činjenično nije točno. Bilić je ušao među 8 u Europi, što je veći uspjeh od Dalićevog najlošijeg (top 16 u Europi).

  • Najnovije
  • Najčitanije