Hrvatska nogometna reprezentacija

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.347
08. prosinca 2022. u 14:01

mali_m je napisao/la:

mene samo zanima da mi dežurni minusaši objasne kojih imamo 5-6 vrhunskih igrača u momčadi. Normalno pod definiciju vrhunskih smatram da su u recimo top 5 na svijetu na svojoj poziciji? ista ta ekipa koja tvrdi da ih imamo 5-6 najviše kritizira naše uspjehe baš zbog takve nerealnosti. Imamo kvalitetu i borbenost i ta hrvatska odlika nas gura da igram iznad svojih mogućnosti u svim sportovima.. Kako podcjenjivački je reč da u ekipi od 11 imamo više od pola najboljih na svijetu, zato i tvrdite da je neuspjeh sve osim zlata... Svaka čast Daliću i svim igračima, jer ja ovako sastrane jedva podnesem to podcjenjivanje njihovog truda, a kamoli oni kojih se sve to i tiče... Sve 5, samo mi nabrojite tih 5-6 ponajboljih na svijetu na svojim pozicijama...

Vidi cijeli citat


o čem ti? apsolutno nitko nije to rekao

Zivcani
Zivcani
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.08.2017.
Poruka: 2.425
08. prosinca 2022. u 14:03

Reci cu samo ovo.

Zahvalan sam sto sam hrvat. Zahvalan sam na svu radost koju nam je repka donijela svih tih godina. Zahvalan sam za nadu koju nam je pruzila i kad nisu prolazili skupine na velikim natjecanjima , barem su bili tu.

Zahvalan sam im jer da nije bilo njih najvjerovatnije nebi vise ni pratio nogomet (a nebi ni sam poceo igrati) i jedino sto bi mi ostalo u zivotu je borba za goli zivot i sve negativno sto ide s tim. 

Zahvalan sam sto mogu gledati malo finale protiv Brazila dok ostali razocarani idu kuci i jos jednom 90 minuta pobjeci iz realnosti i zivjeti u nekoj nadi da ce sve biti bolje.

Hvala im na svemu od srca.

A ovi koji pokusavaju u svemu tome izvuci samo negativno neka se zapitaju kako bi im bilo bez svega toga. Sta bi dali za ovakve rezultate da smo repka u rangu Litve i sl. sto smo s obzirom na broj stanovnika vrlo lako mogli biti?

Dolazim do zakljucka da uopce ne zasluzujemo ovakvu reprezentaciju kad citam neke komentare ovdje. Mozda bi bilo bolje da padnemo skroz u prosjecnost kako bi se sjetili sta smo imali a nismo cijenili.

I corava kokos nade zrno
mali_m
mali_m
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.11.2005.
Poruka: 1.209
08. prosinca 2022. u 14:18

Avtomatiq je napisao/la:

mali_m je napisao/la:

mene samo zanima da mi dežurni minusaši objasne kojih imamo 5-6 vrhunskih igrača u momčadi. Normalno pod definiciju vrhunskih smatram da su u recimo top 5 na svijetu na svojoj poziciji? ista ta ekipa koja tvrdi da ih imamo 5-6 najviše kritizira naše uspjehe baš zbog takve nerealnosti. Imamo kvalitetu i borbenost i ta hrvatska odlika nas gura da igram iznad svojih mogućnosti u svim sportovima.. Kako podcjenjivački je reč da u ekipi od 11 imamo više od pola najboljih na svijetu, zato i tvrdite da je neuspjeh sve osim zlata... Svaka čast Daliću i svim igračima, jer ja ovako sastrane jedva podnesem to podcjenjivanje njihovog truda, a kamoli oni kojih se sve to i tiče... Sve 5, samo mi nabrojite tih 5-6 ponajboljih na svijetu na svojim pozicijama...

Vidi cijeli citat


o čem ti? apsolutno nitko nije to rekao

Vidi cijeli citat

a očito ti nisi taj minusaš, ticalo se par stranica ranije kad sam rekao da imamo 2 vrhunska i 3-4 iznadprosječnih. Drugim riječima, rekao sam da imamo zapravo 5-6 odličnih igrača, a popljuvaše me kao da sam rekao da smo katastrofa. Zato me zanima kojih je to "više od 2" ili "5-6" vrhunskih...
@BepoTrdi : Dva? Katastrofalno podcjenjivanje igrača. Točka
@cameosis : imamo mi 5-6 vrhunskih igrača, a ne »možda dva«, uz 3-4 odličnih

Al dobro, da neidemo u dubioze, tako i tako mi neće odgovoriti oni koji trebaju, a ne želim da se pretvori u raspravu nešto što je većini jasno.

 

Nolite iudicare secundum faciem, sed iustum iudicium iudicate!
Je t'aime
Je t'aime
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.08.2018.
Poruka: 455
08. prosinca 2022. u 14:27

Ne kužim zašto kod nas sve mora biti ili bijelo ili crno... Napadate tipa koji priča kako smo imali sreće na SP 2018, a ništa krivo nije rekao. Naravno da se to tako ne gleda, da smo svi slavili svaku pobjedu i da je najmanje bitan način na koji smo došli do njih, ali sreća je sastavni dio nogometa, pogotovo turnirskih natjecanja i zato ne vidim što je sporno u izjavi da smo imali sreće.

galico
galico
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.09.2018.
Poruka: 484
08. prosinca 2022. u 14:36

Je t'aime je napisao/la:

Ne kužim zašto kod nas sve mora biti ili bijelo ili crno... Napadate tipa koji priča kako smo imali sreće na SP 2018, a ništa krivo nije rekao. Naravno da se to tako ne gleda, da smo svi slavili svaku pobjedu i da je najmanje bitan način na koji smo došli do njih, ali sreća je sastavni dio nogometa, pogotovo turnirskih natjecanja i zato ne vidim što je sporno u izjavi da smo imali sreće.

Vidi cijeli citat


 

Zato što smo imali i još više nesreće..posebno u finalu.

I zato što nikada ne priča o sreći drugih

mali_m
mali_m
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.11.2005.
Poruka: 1.209
08. prosinca 2022. u 14:39

Je t'aime je napisao/la:

Ne kužim zašto kod nas sve mora biti ili bijelo ili crno... Napadate tipa koji priča kako smo imali sreće na SP 2018, a ništa krivo nije rekao. Naravno da se to tako ne gleda, da smo svi slavili svaku pobjedu i da je najmanje bitan način na koji smo došli do njih, ali sreća je sastavni dio nogometa, pogotovo turnirskih natjecanja i zato ne vidim što je sporno u izjavi da smo imali sreće.

Vidi cijeli citat

Pa zato što nije sreća kad ne igraš samo i jedino sa Brazilom i Francuskom. Omalovažava se uspijeh reprezentacije zato što na svom putu nije izbacila redom Brazil, Francusku, Španjolsku, Njemačku i Italiju. Misliš da će Brazilu itko osporavati medalju ako osvoje ove godine? A pogledaj njihov put do polufinala. Koreja, Hrvatska, možda i Nizozemska.. I nitko im nikad neće spočitati da su došli do kraja samo zato jer su imali lagan ždrijeb...  

Nolite iudicare secundum faciem, sed iustum iudicium iudicate!
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
08. prosinca 2022. u 14:42

Sad imamo put do titule Brazil,Argentina/Nizozmeska,Francuska/Portugal/Engleska/Maroko.

 

Kad to osvojimo,za sto su sasvim realne sanse,opet ce se naci kriticari da dojam nije bio najbolji.

Ivo Krečak
Ivo Krečak
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 5.627
08. prosinca 2022. u 14:42

sreća može biti kad te jednu dvi utakmice pomazi, ali govorit da smo cijelo prvenstvo 2018 i ovo odigrali na sreću je suludo. više ovo nije sreća. i ovo kako igramo, preloše izgleda, ali to je očito naš način. ja bi rekao da igramo koliko nam je dovoljno, a to rade samo najbolje ekipe. utakmica sutra može otići na obe strane i mislim da će mo teško proći, ali ako prođemo to neće biti zbog sriće, nego kvalitete. brige me se za ljepotu igre, nek pobjede kako znaju. mislim da će mo mi ubit igru, jer tako igramo, i da će i brazilci odigrat bljedo i da sve može biti

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.347
08. prosinca 2022. u 14:42

Problem što cijela priča o sreći služi ekipi u velikoj većini da deskreditira znanje i sposobnost dalića prije svega, a onda i cijele reprezentacije

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
08. prosinca 2022. u 14:57

unaprijed je potpuno jasno kaj bi ta ekipa pisala da ispadnemo od Brazila i Dalic podnese ostavku

prvo bi sa sljedecim izbornikom eventualni neuspjeh govorili da nije dosta vremena

onda bi se umirovil Modric pa bi ti isti govorili da vise nema Modrica i da je tu razlog losih rezultata

za Hrvatsku navijam uvijek istim zarom, nejasno mi je kak se netko moze bazirati na jednog covjeka i omalovazavat rezultate i uspjehe, i samo na tokm inzistirat

kako god okrenes Dalic je rezultatski daleko najuspjesniji hrvatski nogometni izbornik, nitko sretniji da ga nakon njega jednog dana netko nadmasi

ovo kaj mi postizemo je rezultat rada, zajednistva, talenta, domoljublja, vjere i disanja svih igraca i strucnog stozera za reprezentaciju

naravno da uvijek ima doza srece jer bez nje ne mozes napraviti uspjeh, a svim time srecu treba i zasluziti

mnogo je onih reprezentacija koje su imali neku mogucnost pa u jednoj utakmici nisu imali srece

nije je imao Bilic protiv Turske, da smo prosli, mozda bi nastavili bar priblizno Dalicev niz

najvaznije kaj smo naucili odrzavati uspjeh, kaj racunamo da grupu stalno prolazimo

ovo kaj mi imamo treba uzivati u tome, i postivati, mi smo nogometna velesila i konstanta

[uredio Vilenjak - 08. prosinca 2022. u 14:58]
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije