Reset-21 je napisao/la:
Livaja je oduvijek bio, najblaže rečeno, čudak. Tip koji je toliko nekulturan, ne zaslužuje biti ni blizu reprezentacije. Složit ću se s nekim tko tvrdi da je mjesto u reprezentaciji zaslužio igrama u Hajduku, mogu prihvatiti i da je Livaja jednim dijelom idol mladih u Dalmaciji. I tu se izbornik Dalić pokazao kao veoma pravedan čovjek. Ali kakav god rasni strijelac bio, u ovih tridesetak godina ne pamtim problematičnijeg tipa (mada neki i nisu bili baš bistri, poput recimo svojevremeno Balabana, ili Agića). Razumijem da je Livaja lani doživio obiteljsku tragediju. Iskreno nadam se da ova afera s Livajom neće narušiti odnose u reprezentaciji, koji su u zadnjih desetak godina dignuti stvarno na visoku, obiteljsku razinu. Ma čudo jedno. Ali mene Livaja u ovom slučaju podsjeća na nekog buntovnog tinejdžera, tj. balavca, koji ima sve, mnogo talenta, kvalitetan background, ali koji je očito na pogrešnom putu.
Ćorluka, Šimunić, Lovren, Modrić?! Znači po tebi ni oni nisu zaslužili biti u reprezentaciji?