Hrvatska nogometna reprezentacija

canastra
canastra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2011.
Poruka: 4.035
20. svibnja 2026. u 15:12

danchy je napisao/la:

Dalic ne voli igrace Dinama 🤣

Baljezganje koje je vise puta dokazano kao lazno. Posljednje sa Sucicem i Baturinom. 

Tako da jedini odgovor koji ubuduce zasluzujete s ovakvim pateticnim pamfletima je: kme kme

 

Vidi cijeli citat

Mora im se priznat da napreduju.

S Belje i Stojkovića prešli su na Mišića.

Do početka prvenstva očekujem Galešića i Soldu da dođu na red.

HerojUlice25
HerojUlice25
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2026.
Poruka: 763
20. svibnja 2026. u 15:14

Jeftini potezi su mi u danku krvi... 

[uredio HerojUlice25 - 06. lipnja 2026. u 23:24]
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 518
20. svibnja 2026. u 15:17

ZB10 je napisao/la:

U moru zanimljivih, složenih i orginalnih opravdanja za nepozivanje nikoga iz Dinama danas sam na Tribini čuo  najkreativnije; naime nemaju se dinamovci što previše buniti jer npr nitko iz prvaka Argentine također nije pozvan u argentinsku reprezentaciju 😂

Ne zajebavam se (autor Korda)

Vidi cijeli citat

Prvi sam reka da je triba zvat Belju, ali teško je držat van stranu kad krenete sa "dalić ne zove dinamovce jer je frustriran šta njegov klub zaostaje 25 bodova" ničim izazvani

[uredio Jonah - 20. svibnja 2026. u 15:20]
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.231
20. svibnja 2026. u 15:24

Jednostavno je stvar u tome da nismo navikli imat viška talenta i kvalitete koja mora ostat u rezervi. Kad je u prošlosti važilo da si i od nepozvanih igrača mogao složiti poštenu ekipu?

Nije pametno objaviti ekipu za SP odma nakon kvalifikacija valjda zato jer trebaš održavati barem privid da igrači mogu zaslužiti poziv pa da se onda trude, a ne da pola godine jebu živu silu jer znaju da im je odlazak zagarantiran

I za kraj pišete tu da što se moglo bolje napraviti na SP-ovima... pa dobro, na svakom EP se moglo bolje. Možda bi baš tu Mišić pomogao jer Brozović tad više nije imao noge

Sad ne ćemo nikad saznat

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
20. svibnja 2026. u 15:32

Jonah je napisao/la:

Prvi sam reka da je triba zvat Belju, ali teško je držat van stranu kad krenete sa "dalić je frustriran jer njegov klub zaostaje 25 bodova". 

Vidi cijeli citat

Svatko piše za sebe valjda. Kolega ciferšlus voli hiperbolu i ironiju ali vole i mnogi dalićevci pa nikome ništa. Vole potpuno iskrivljavati što si rekao i onda u stilu najboljih vic-mahera napisati da nepravda ne postoji jer nemaš vagu da je izmjeriš 👍

A koga ćeš ti sa svojih mjesec dana na forumu podržavati me iskreno zaboli prika.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.231
20. svibnja 2026. u 15:38

Ovo su neki od reprezentativaca koji su kroz povijest repke skupili 1-2 nastuapa:

Mijo Caktaš, Filip Benković, Mario Maloča, Goran Milović, Ivan Močinić, Josip Radošević, Ivan Šunjić, Marin Tomasov, Ante Vukušić, Toma Bašić, Zoran Nižić

Čisto po nekom dojmu i eye testu čini mi se bezveze i Mišića, koji je bio ključan faktor ekipe koja je rušila Chelsea, Tottenham, Milan, da ne nabrajam, svesti na 2 nastupa na Čajna kupu

[uredio FranckConstanzaZolja - 20. svibnja 2026. u 15:40]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
20. svibnja 2026. u 15:40

Najjače mi je kad se spomene da rotacija i klupa nisu bitni. Zaboravljate da je Oršić taj npr. koji je sa klupe odvea Hrvatsku u produžetke protiv Španjolske na Euru 2021.

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
20. svibnja 2026. u 15:43

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Jednostavno je stvar u tome da nismo navikli imat viška talenta i kvalitete koja mora ostat u rezervi. Kad je u prošlosti važilo da si i od nepozvanih igrača mogao složiti poštenu ekipu?

 

Vidi cijeli citat


A ovisno...

Znali smo imat kvalitete koja nekad nije prepoznata...

Niko Kovač je kao nekadašnji vrhunski zadnji vezni imao Vukojevića, Badelja, Brozovića i Ademija, a kmečao kako nemamo zadnjeg veznog kao Luisa Gustava dok ovi nisu popili 7 komada od Nijemaca...

Mislim da se sad puno više cijeni HNL nego nekad, Dinamo i Rijeka su napravili neke uspjehe u Europi i podigli standard. 

Modrić je sa 18/19 godina proglašen najboljim igračem BIH lige, onda je sa Interom u polusezoni bio opet ponajbolji igrač HNL i da ga nisu vratili vjerojatno bi uzeo Inter ligu i ovako su bili bod iza, a onda je sa Dinamom pod Kužeom dominirao čitavu 2005/06 sezonu da bi tek u ožujku 2006 debitirao...

Danas Jagušić nakon dobre polusezone već dođe na radar reprezentacije iz Slaven Belupa. Nije tako davno taj period kad si samo gledao jednu odabranu utakmicu HNL, kad si imao par minutka sažetka na tv-u ostalih, a kamoli uvid u europske ili svjetske lige. Sad možeš pratiti utakmice, na youtubu, razne statistike, analize itd. Nekad bi Marco Pašalić i Musa bili van radara izbornika, možda još Musa radi vrha liste strijelaca...Danas je to normala. Nekad je Brazil bilo briga za tamo nekog Eduarda u Hrvatskoj, danas bi to teže prošlo...Sve se prati. 

[uredio ARIZIN - 20. svibnja 2026. u 15:44]
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
20. svibnja 2026. u 15:49

ARIZIN je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Jednostavno je stvar u tome da nismo navikli imat viška talenta i kvalitete koja mora ostat u rezervi. Kad je u prošlosti važilo da si i od nepozvanih igrača mogao složiti poštenu ekipu?

 

Vidi cijeli citat


A ovisno...

Znali smo imat kvalitete koja nekad nije prepoznata...

Niko Kovač je kao nekadašnji vrhunski zadnji vezni imao Vukojevića, Badelja, Brozovića i Ademija, a kmečao kako nemamo zadnjeg veznog kao Luisa Gustava dok ovi nisu popili 7 komada od Nijemaca...

Mislim da se sad puno više cijeni HNL nego nekad, Dinamo i Rijeka su napravili neke uspjehe u Europi i podigli standard. 

Modrić je sa 18/19 godina proglašen najboljim igračem BIH lige, onda je sa Interom u polusezoni bio opet ponajbolji igrač HNL i da ga nisu vratili vjerojatno bi uzeo Inter ligu i ovako su bili bod iza, a onda je sa Dinamom pod Kužeom dominirao čitavu 2005/06 sezonu da bi tek u ožujku 2006 debitirao...

Danas Jagušić nakon dobre polusezone već dođe na radar reprezentacije iz Slaven Belupa. Nije tako davno taj period kad si samo gledao jednu odabranu utakmicu HNL, kad si imao par minutka sažetka na tv-u ostalih, a kamoli uvid u europske ili svjetske lige. Sad možeš pratiti utakmice, na youtubu, razne statistike, analize itd. Nekad bi Marco Pašalić i Musa bili van radara izbornika, možda još Musa radi vrha liste strijelaca...Danas je to normala. Nekad je Brazil bilo briga za tamo nekog Eduarda u Hrvatskoj, danas bi to teže prošlo...Sve se prati. 

Vidi cijeli citat

Prije je dijaspora bila jača radi dice izbjeglica. Sad takvi većinom igraju za švabe ili kogaveć osim onih koji shvate da nikad neće bit taj nivo. Sosa je ko domaći izdajnik bia najbolji primjer

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.161
20. svibnja 2026. u 15:57

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Jednostavno je stvar u tome da nismo navikli imat viška talenta i kvalitete koja mora ostat u rezervi. Kad je u prošlosti važilo da si i od nepozvanih igrača mogao složiti poštenu ekipu?

Nije pametno objaviti ekipu za SP odma nakon kvalifikacija valjda zato jer trebaš održavati barem privid da igrači mogu zaslužiti poziv pa da se onda trude, a ne da pola godine jebu živu silu jer znaju da im je odlazak zagarantiran

I za kraj pišete tu da što se moglo bolje napraviti na SP-ovima... pa dobro, na svakom EP se moglo bolje. Možda bi baš tu Mišić pomogao jer Brozović tad više nije imao noge

Sad ne ćemo nikad saznat

Vidi cijeli citat


Sve se slažem osim... 

Jakić je tada bio dobar u Njemačkoj. Kakav crni Mišić. 

  • Najnovije
  • Najčitanije