Alexi Lalas je napisao/la:
HerojUlice25 je napisao/la:
Od starteta Rice,Saka,Kane su 3 pozicije gdje su Englezi sigurno klasu bolji od nas,ostali su uglavnom podjednaki ili mrvicu bolji ili lošiji od naših...
Vidi cijeli citat
Ok, tebi je prajm Gordon/Rashford jednak s 38-godisnjim Perišićem? A Morgan Rogers/Bellingham/Eze jednako s Baturinom/Mario Pasalicem/Frukom/Vlasicem?
Ova njihova ekipa mi se čini dosta ozbiljna. Imaju u vezi bedem s Riceom i Andersonom, očito se ide na radničku momčad s malo ega, Tuchel se kocka, al zanimljivo svakako. Dosta igrača je u vrhunskoj formi: Kane, Rogers, Rashford, Rice, Guelhi, Konsa...
napad i sredina su sigurno bolji al vec jucer sam reka obrana nasa je bolja a i golman njihov je 50:50 kvalitete u usporedbi sa livijem.