HRVATSKA - RUSIJA 1:0 - kvalificirali smo se!!!

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.598
14. studenog 2021. u 14:34

zokabrziodmetka je napisao/la:

Al Pacino 1950 je napisao/la:

"Rakitic bi mogao"

Nažalost barem 30 posto stadiona danas ima ovakvo znanje o nogometu i reprezentaciji

Vidi cijeli citat


Podiljeno more karata, lapace se dolaze slikavat, a iza utakmice ce svi pricat o savrsenoj atmosferi koja je postignuta bez ultrasa. Ultrasi su nepotribni, donose samo nerede, bengalke i ruzne povike...

Vidi cijeli citat

Tako je već od SP u Njemačkoj, 2006. To je ono šta UEFA i većina saveza želi-turist/instagram navijači. Ultrasi samo smetaju uređenim,"demokratskim" sustavima i sistemima. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.331
14. studenog 2021. u 14:35

Teški prolom oblaka moj belly kurc*na ce biti, tesko ce ovo vrime na dobro 

[uredio robo0302 - 14. studenog 2021. u 14:35]
Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
14. studenog 2021. u 14:36

Ima i ultrasa koji ne znaju prvih 11 svog kluba ili reprezentacije I koji su tamo zbog tucnjave, sranja i dodu na utakmicu pijani- drogirani da ni ne znaju sto se dogadja.

RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.021
14. studenog 2021. u 14:40

"Izadji mala, izadji mala, izadji bar na tren,..."

Neko bi reka da je off topic. Nazalost on topic je !

Nemos to pivat drzeci transparent "Vukovar" u rukama !

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.06.2021.
Poruka: 383
14. studenog 2021. u 14:41

Pa realno, cura i ako se nije sprdala nije puno omanula. Tak nekako ide selektorova logika. Rakitić je na Poljudu, a i igrao je  prvenstvo u Rusiji protiv Rusije i zabio je odlučujući penal protiv Rusije, pa ono...poznaje ih, ne? Plus sad je još sporiji nego što je bio, a to je taman ritam koji odgovara ritmu iz ruske lige. Možda i Ćorluka uđe umjesto Gvardiola, on je isto dugo igrao u ruskoj ligi. 

[uredio LukaT - 14. studenog 2021. u 14:42]
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
14. studenog 2021. u 14:41

jbte, pa svi imaju stav ko da se ni ne treba igrati, samo je pitanje koja bude gol razlika...

fino, sve mirise na baraz, kad se nervoza s tribina preseli na igrace jer eto nismo zabili u prvih 15 minuta ili smo nedajboze primili gol...

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.838
14. studenog 2021. u 14:41

Sretno ekipi sa foruma.. nadam se da ce nam svima zivci biti uredu i za negdje dva sata 😎

water strider
water strider
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2012.
Poruka: 4.229
14. studenog 2021. u 14:44

Ako žele pobjediti, jednostavno ne smiju izgubiti 

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.598
14. studenog 2021. u 14:46

robo0302 je napisao/la:

Teški prolom oblaka moj belly kurc*na ce biti, tesko ce ovo vrime na dobro 

Vidi cijeli citat

A vidin. Bilo je čak i sunce povirilo al jebi ga, mordor je prevlada

P.S. ako vidite rupe na istoku tj mista di nema publike,to su rupe u krovu kroz koje teku slapovi 😁

[uredio Bellygunner - 14. studenog 2021. u 14:47]
Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.331
14. studenog 2021. u 14:47

Bellygunner je napisao/la:

robo0302 je napisao/la:

Teški prolom oblaka moj belly kurc*na ce biti, tesko ce ovo vrime na dobro 

Vidi cijeli citat

A vidin. Bilo je čak i sunce povirilo al jebi ga, mordor je prevlada

Vidi cijeli citat

Je od otoka je bilo sunce malo al ga je kišurina zajebla

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
  • Najnovije
  • Najčitanije