Jarun23 je napisao/la:

Baturina je bio dobar

Sucic najlošiji, ali događa se, loš dan, do sad je uvijek bio među boljima

Vidi cijeli citat

Imao je losu reakciju kod gola, ali nije bio los. Dobro je kombinirao s Modricem i da sudac nije idiot mozda bi imao gol na kontu.

Baturina je danas na vrlo slicnoj poziciji bio dosta bolji, ali imao je i puno vise prostora od Sucica posebno nakon drugog gola kad su se Skoti otvorili. Unatoc tome, vrlo pametna igra Baturine i lijepo naapdanje prostora, izgleda da se bolje slaze s Perisicem tu...

cameosis je napisao/la:

meni je fascinantno da je poljski slavenski jezik a skoro ništa ne razumijem na prijenosu.

hoczesz rzecz dza imzaju punzo pszczszczdz rzijeczi?

Treba reć da je Car opet odigrao odlično na središnjem stoperu

Šutalo, Ćaleta i Gvardiol imaju potencijal da budu medju najboljim zadnjim linijama na SP-u. Sve bi dirao i rotirao, osim njih i Modrića.

Izgleda na nekima ovdje nije baš sjelo poništenje gola. 🥳

Bravo Lukas,to san i ja primjetija,nekima je važnije da su oni upravu,nego pobjeda Hrvatske.

Do ovog gola nije ni tribalo doc,jer je utakmica tribala završit pola minuta prije i tu svaka priča završava.

Slažem se. 94:00 lopta kod golmana Škotske koji je spušta stoperu. I dave loptu. Gol su zabili 94:27 a 4. minute produžetka.

jajajaja4444
Pristupio: 23.02.2010.
Poruka: 1.019

Dobro ljudi taj isti Dalić kojeg pljujete vas je toliko razmazio da pobjeda protiv Škotske koja je sve samo ne naivna momčad, koja ima premierligaških nastupa par puta više nego naša momčad, ispada kao poraz.

Koliko se sjećam, na toj istoj momčadi smo se par puta opekli, a Dalić ju je dobio zadnja 2 puta. Dajte ohladite.

kamenčić u cipeli
Pristupio: 27.09.2024.
Poruka: 10
jučer u 20:12

Sto god tko mislio, Škoti su ovdje zaslužili bod.

Ne pamtim tko je ovoliko puta ulazio i dolazio u poluprilike i prilike i zadnjih 20 minuta ko Škoti danas . Sva sreća sto nemaju dovoljno kvalitete.

kamenčić u cipeli je napisao/la:

Zaslužili su realno i uz našu lošu igru izgubiti 2 ili 3-0.

Lukass
Lukass
jučer u 20:14

Samo da Dalić ne izmišlja Pašalića ko zadnjeg veznog. On se tu ne snalazi. Nema to sa loptom. Nema taj sitni vez i okretnost ni malo.

Z@gi
Z@gi
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 2.973
jučer u 20:15

DCCu izrazito paše promjena formacije. Jako dobar od kada smo prešli na tri iza.

proljeće
Majstorović
Majstorović
Pristupio: 25.05.2023.
Poruka: 266
jučer u 20:16

Mozda je citao sportnet forum, nedavno se pisalo da je Pasalic odlican u Atalanti kao zadnji vezni.

Ne znam kako je to mogao povjerovati, Pasalic moze to odigrati vjerojatno, ali u nekim drugim uvjetima i situaciji. Kad ides na Skotsku u Zagrebu, onda je igrac manje. Nema ni tehniku ni brzinu ni okretnost, ali kad moze igrati krilo moze i zadnjeg veznog. Samo jos na golmanskoj poziciji da ga vidimo.